Cenníky: Súbor na stiahnutie

Cenníky: Súbor na stiahnutie

Okrem fotoproduktov môžete predávať aj súbory na stiahnutie svojich obrázkov alebo umožniť ich bezplatné stiahnutie z vašej galérie. V cenníkoch musíte povoliť možnosť sťahovania súborov. Možnosti sťahovania súborov sa zobrazujú v dolnej časti.

Nastavenia sťahovania súborov

Predaj a nastavenie cien

Po výbere tejto možnosti sa zobrazia rôzne možnosti, ktoré môžete aktivovať. Budete musieť aktivovať tie, ktoré chcete predávať, a nastaviť pre ne absolútnu cenu.

Je tiež možné ponúknuť balík na stiahnutie za stanovenú cenu, ktorý obsahuje všetky obrázky v galérii, aktiváciou možnosti Stiahnutie súborov: Po nastavení cien súborov na stiahnutie kliknite na Uložiť. Digitálne súbory budú potom k dispozícii na predaj v galérii s nastavenou cenou.

Digitálne súbory v galérii

V prípade zakúpenia digitálnych súborov zákazník po prijatí platby dostane e-mailom rýchlo a pohodlne odkaz na stiahnutie fotografií. Odkaz na stiahnutie bude platný až 30 dní. Odkaz na stiahnutie môžete zákazníkovi v prípade potreby opätovne zaslať otvorením objednávky so súbormi na stiahnutie v paneli správy objednávok a kliknutím na položku Opätovné zaslanie odkazov na stiahnutie zákazníkovi.

Tlačidlo Opätovné odoslanie odkazov na stiahnutie

Bezplatné stiahnutie

Ak vyberiete túto možnosť, vaše obrázky budú k dispozícii na bezplatné stiahnutie priamo z vašej galérie.

Vybrané možnosť Bezplatné stiahnutie

Ak je táto možnosť aktivovaná v cenníku galérie, pri obrázku sa zobrazí symbol na stiahnutie. Kliknutím na tento symbol sa spustí sťahovanie súborov. Kliknutím na ikonu troch tlačidiel v pravom hornom rohu a výberom možnosti Stiahnuť všetky obrázky (ZIP) je možné stiahnuť aj všetky obrázky naraz. Upozorňujeme, že čiastkové galérie nie sú zahrnuté. Každá čiastková galéria sa musí stiahnuť samostatne.

Galéria s možnosťou bezplatného stiahnutia