Komentáre

Komentáre

V galériách môžete nastaviť a povoliť komentáre, ktoré vám umožnia získať spätnú väzbu od zákazníkov priamo k vašim fotografiám. Ak chcete aktivovať komentáre v galérii, musíte otvoriť nastavenia galérie. Po aktivácii sa zobrazia nové možnosti.

Nastavenia galérie

V predvolenom nastavení je možnosť Publikovať komentáre manuálne deaktivovaná, čo znamená, že komentáre vytvorené k vašej galérii sa zverejňujú automaticky. Ak túto možnosť aktivujete, dostanete e-mail pre každý vytvorený komentár a každý komentár budete musieť potvrdiť, aby sa zverejnil.
Môžete povoliť pridávanie komentárov k samotným komentárom a môžete povoliť lajkovanie komentárov. Keď ste si vybrali možnosti, ktoré vám najviac vyhovujú, kliknite na tlačidlo Uložiť. Upozorňujeme, že galéria musí byť zdieľaná, aby používatelia mohli zanechať komentáre. Ak otvoríte zdieľané prepojenie svojej galérie a vyberiete fotografiu, uvidíte, že je k dispozícii tlačidlo komentára.

Tlačidlo komentárov v galérii

Ak v galériách otvoríte galériu, v ktorej ste aktivovali komentáre, na prvý pohľad uvidíte, ktoré fotografie boli komentované.

Ikony upozornení na komentáre

Ak vyberiete fotografiu s komentárom a kliknete na tlačidlo komentárov, budete si ich môcť prečítať a v prípade potreby odstrániť.

Komentovať fotografiu