Previesť článok

Zmena produktu

Po vytvorení fotografického produktu je možné vymeniť ho za iný produkt. Táto funkcia môže byť užitočná, ak chcete vytvoriť rôzne varianty svojho návrhu alebo vytvoriť rovnaký výrobok v rôznych veľkostiach. Napríklad, ak vytvoríte fotoknihu Professional Line 30 x 30 a chcete mať menšiu verziu 21 x 21, ktorú chcete darovať ako darček. Alebo ak chcete vytvoriť verziu kalendára s rôznymi vlastnými dátumami.

Z online programu

V Online programe po otvorení projektu nájdete v pravom stĺpci tlačidlo Produkt. Kliknutím na toto tlačidlo sa zobrazia dostupné parametre, ktoré je možné pre produkt upraviť. Ak napríklad navrhujete fotoknihu, budete môcť zmeniť povrch obálky, vnútorné stránky a pridať darčekovú krabičku.

Ponuka produktov v programe

Ak chcete produkt zmeniť na inú verziu, kliknite na tlačidlo Zmeniť produkt v pravom dolnom rohu. Zobrazí sa varovné hlásenie s informáciou, že zmeny sa nedajú vrátiť späť. Preto sa odporúča projekt pred pokračovaním uložiť.

Produkty, ktoré sa majú zmeniť

Upozorňujeme, že zmena produktu ovplyvní polohu a veľkosť fotografií. Najlepšie je vybrať produkt s rovnakým pomerom strán.

Zmenený produkt so zobrazenou ponukou vpravo

Po výbere nového produktu sa tento nový produkt otvorí v online programe. Nezabudnite si všetko prezrieť a skontrolovať, či spĺňa vaše očakávania. Nezabudnite zmenený produkt uložiť s iným názvom, aby ste ho odlíšili od pôvodného. Prístup k svojim projektom máte z ponuky Projekty.

Z ponuky Projekty

Článok môžete zmeniť aj z ponuky Projekty. Výberom projektu, ktorý chcete zmeniť, sa vpravo zobrazí stĺpec nástrojov. Pod nadpisom Funkcie nájdete tlačidlo Zmeniť produkt. Preventívne je dobré projekt najprv duplikovať, aby ste sa v prípade potreby mohli vždy vrátiť k pôvodnému projektu. Pod nadpisom Funkcie nájdete aj tlačidlo Duplikovať.

Projekt vybraný v ponuke projektov

 

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím:

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím: