Výber produktov

Výber produktov

Spoločnosť Saal Digital ponúka široký sortiment produktov na tlač vašich fotografií. Každá kategória produktov ponúka jedinečné nástroje na prispôsobenie prispôsobené jej vlastnostiam. Ak chcete získať prístup k výberu produktov v online návrhárovi, jednoducho kliknite na tlačidlo Produkty v ľavom stĺpci. V ponuke výberu produktov sa zobrazia hlavné kategórie produktov, ako sú fotografie, fotoknihy, fotoobrazy, oznámenia a priania a ďalšie.

Okno výberu produktov

V rámci každej kategórie produktov nájdete rôzne podkategórie. Napríklad výberom položky Fotoknihy sa zobrazia možnosti ako Fotokniha v tvrdej väzbe, Fotokniha Professional Line a Portfóliové albumy. Po výbere kategórie produktov sa v hornej časti zobrazí názov vybraného produktu, ktorý slúži ako navigátor. Do ponuky výberu kategórie sa môžete ľahko vrátiť kliknutím na ktorýkoľvek názov kategórie.

Okno pre výber fotokníh v tvrdej väzbe

Ak chcete rýchlo nájsť konkrétny výrobok, môžete použiť vyhľadávacie pole v pravom hornom rohu. Po zadaní relevantných kľúčových slov, ako napríklad Kovová tlač, sa vám zobrazia všetky dostupné produkty s kovovou tlačou, z ktorých si môžete vybrať.

Výsledok vyhľadávania Kovová tlač

Kliknutím na výrobok sa dostanete k možnostiam jeho konfigurácie. Ak si napríklad vyberiete fotoknihu, môžete si vybrať materiál obalu, povrch nátierky a dokonca aj to, či chcete priložiť darčekovú krabičku. Kliknutím na položku Dizajn sa otvorí online návrhár s vybraným produktom a konfiguráciou pripravenou na návrh.

Konfigurátor fotoknihy Professional Line 30 x 30

Ak ste prihlásení, v hornej časti sa zobrazí posledný projekt, na ktorom ste pracovali. Kliknutím na 3 bodky získate možnosť pridať, upraviť alebo odstrániť projekt. Kliknutím naň sa dostanete do ponuky Projekty.

Posledný otvorený projekt

 

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím:

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím: