Zoznam želaní

Zoznam želaní

Keď vaši zákazníci navštívia galériu, môžu si vybrať svoje obľúbené fotografie a pridať ich do zoznamu želaní. Používatelia si tak môžu vytvoriť vlastnú zbierku a nakupovať, kedykoľvek chcú.

Ukážka galérie

Ak chcete pridať fotografie do zoznamu želaní, kliknite na srdiečko, ktoré sa zobrazí na každej fotografii, keď na ňu prejdete myšou. Kliknutím na to isté srdiečko fotografiu zo zoznamu želaní odstránite. Zoznam želaní sa nachádza v pravom hornom rohu galérie a je doplnený číslom, ktoré označuje počet pridaných fotografií. Keď váš zákazník klikne na toto srdiečko, zobrazia sa mu všetky fotografie, ktoré boli pridané do zoznamu želaní, vrátane tých, ktoré boli vybrané v pod galériách.

Ukážka zoznamu želaní

Odtiaľto môže váš zákazník nakupovať obrázky a odstraňovať obrázky, ktoré si neželá, zo zoznamu želaní. Okrem toho sa obrázky, ktoré používatelia pridajú do zoznamu želaní, označia srdiečkom v galérii, ktoré je viditeľné pre vás.

Upozornenie na ikonu zoznamu želaní

Keď je v rámci galérie vybraných viacero fotografií, v pravom menu je k dispozícii možnosť Stiahnuť súbor CSV. To vám umožní vybrať fotografie pridané do zoznamu želaní používateľa a stiahnuť súbor CSV, aby ste ich mohli rýchlo nájsť v externom softvéri, ktorý používate, napríklad v programe Lightroom.

Tlačidlo spätnej väzby

Zoznam želaní možno použiť ako nástroj spätnej väzby. V nastaveniach galérie sa nachádza možnosť s názvom Zobraziť tlačidlo spätnej väzby.

Zobrazenie tlačidla spätnej väzby v nastaveniach galérie

Ak je aktivovaná, používatelia nájdu v zozname želaní tlačidlo Odoslať výber.

Tlačidlo Odoslať výber v zozname želaní

Kliknutím na toto tlačidlo sa zobrazí okno, v ktorom bude používateľ požiadaný o zadanie svojich osobných údajov spolu so správou. Po vyplnení a po kliknutí na tlačidlo Odoslať sa zobrazí e-mail so správou zákazníka.

Okno pre výber odoslania

Vybrané fotografie vášho zákazníka sa vám zobrazia v príslušnej galérii a budú označené ikonou srdiečka.

Ikona srdiečka v galérii