Nastavenia predaja a faktúr

Nastavenia predaja a fakturácie

Saal Digital sa postará o celý proces predaja úplne zadarmo, takže sa môžete sústrediť na svoje podnikanie. V tejto ponuke však nájdete rôzne možnosti súvisiace s procesom predaja a fakturácie, ktoré umožňujú väčšie prispôsobenie a kontrolu nad vaším podnikaním a značkou.

Panel nastavení predaja a fakturácie

Nastavenia fakturácie

Ak chcete, môžete pridať svoje logo, ktoré sa bude zobrazovať v hornom rohu faktúry. Takto bude vaša značka prítomná a viditeľná pre vašich zákazníkov počas procesu účtovania.

Tlačidlo Nahrať obrázok

Stačí kliknúť na tlačidlo Nahrať obrázok a nahrať logo pomocou zadaných parametrov. Po nahratí bude váš obrázok k dispozícii tu.

Logo v nastaveniach účtu

Logo môžete nahradiť kliknutím na tlačidlo Nahrať obrázok alebo odstrániť kliknutím na tlačidlo Odstrániť. Ak kliknete na Upraviť obrázok, budete môcť nastaviť konkrétny orez, ktorý chcete použiť, a v prípade potreby vykonať niektoré úpravy.

Editor loga

Manuálne schvaľovanie objednávok

Ak chcete mať úplnú kontrolu nad svojimi objednávkami tým, že každú z nich manuálne schválite pred jej odoslaním do výroby, môžete to urobiť aktiváciou tejto možnosti.

Možnosť manuálneho schvaľovania objednávok

Všetky objednávky zadané vašimi zákazníkmi sa zobrazia na paneli správy objednávok a budú čakať na vaše ručné schválenie. Pri každej zadanej objednávke dostanete aj e-mailové upozornenie.

Panel správy objednávok s čakaním na objednávku

Jediné, čo musíte urobiť, je schváliť objednávku pre výrobu, aby sa dokončila, alebo v prípade potreby zrušiť objednávku.

Objednávka čakajúca na schválenie

Vyzdvihnutie v predajni

Ak chcete, aby sa objednávky odosielali na konkrétnu adresu, a nie na miesto určenia, ktoré si vybral zákazník, môžete túto možnosť aktivovať. Je to veľmi užitočné, ak máte fyzický obchod alebo chcete objednávky doručiť zákazníkom osobne.

Vyzdvihnutie v predajni

Po aktivácii stačí vyplniť adresu a všetky objednávky z vašich galérií a projektov sa budú posielať na túto adresu.

Funkcia zdieľania — Neutrálny odkaz na zdieľanie

Táto možnosť vám umožňuje posielať zdieľané odkazy zákazníkom úplne neutrálnym spôsobom, bez akéhokoľvek odkazu na spoločnosť Saal Digital. V predvolenom nastavení je vybratá možnosť Saal Digital. To znamená, že všetky zdieľané odkazy na vaše galérie a projekty budú pod doménou saal-digital.net.
Ak vyberiete možnosť Photo Portal, vaše zdieľané odkazy budú pod doménou photo-portal.shop. To znamená, že vaši zákazníci pri návšteve vášho obsahu neuvidia žiadny odkaz na Saal Digital.

Funkcia zdieľania

Táto funkcia sa týka celého vášho obsahu, galérií aj projektov, ako aj vašej profilovej stránky.

Galéria s neutrálnym odkazom