Stručný sprievodca: Vytvorenie, zdieľanie, predaj galérie

Stručný sprievodca: Vytvorenie, zdieľanie, predaj galérie

Tu je jednoduchý sprievodca krok za krokom na vytvorenie a zdieľanie galérie. Pri každom kroku nájdete aj príslušné položky s podrobným vysvetlením:

  1. Prejdite do ponuky Galérie a kliknite na tlačidlo Pridať. Napíšte názov svojej galérie a kliknite na tlačidlo Vytvoriť.
  2. Vaša galéria je teraz vytvorená a prázdna v ponuke Galérie. Kliknutím na ňu ju otvoríte.
    Ponuka Galérie
  3. Kliknutím na tlačidlo Pridať a potom na tlačidlo Pridať obrázky vyberte fotografie z miestneho zariadenia alebo online zdroja.
  4. V predvolenom nastavení je vybraný jeden obrázok ako Hlavný obrázok. Môžete ho upraviť alebo zmeniť kliknutím na tlačidlá nad obrázkom v pravom stĺpci.
  5. Prispôsobte zobrazenie galérie a povoľte funkcie, ako sú vodoznaky alebo komentáre, kliknutím na položku Nastavenia galérie v pravom stĺpci.
  6. Ak chcete povoliť zdieľanie, kliknite na tlačidlo Nastavenia zdieľania v pravom stĺpci. Po povolení môžete nakonfigurovať možnosti, ako je napríklad zdieľaný názov a popis. Vytvorí sa zdieľaný odkaz, ktorý môžete zdieľať so svojimi kontaktmi pomocou preferovanej metódy. Kliknutím na tlačidlo Uložiť aktivujte zdieľanie.
  7. Kliknutím na Nastavenia predaja povoľte zoradenie fotografií v galérii. Po povolení môžete vybrať cenník, pridať akcie a ďalšie možnosti. Keď ste všetko nastavili, kliknite na tlačidlo Uložiť, aby ste umožnili nákup fotografií v galérii podľa nastavenej konfigurácie a cien.

Galéria

Po nastavení galérie môžete kliknutím na tlačidlo Otvoriť získať prístup k zdieľanému odkazu a skontrolovať svoju galériu. Nezabudnite zdieľať odkaz na galériu so svojimi zákazníkmi prostredníctvom ponuky Nastavenie zdieľania alebo iným preferovaným spôsobom. A ak ste galériu nastavili na nákupy, sledujte svoju prvú objednávku. Všetky objednávky môžete sledovať v ponuke Správa objednávok v rámci panela Predaj.

 

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím:

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím: