Výber produktov

Výber produktov

Prostredníctvom Saal Digital je možné tlačiť obrázky na širokú škálu produktov. Každý z nich ponúka rôzne nástroje na prispôsobenie v závislosti od vlastností výrobku. Po spustení softvéru na pracovnej ploche sa ako prvé otvorí výber produktov. Tu nájdete hlavné kategórie produktov. Patria medzi ne Fotografie, Fotoknihy, Fotoobrazy, Oznámenia a priania a mnohé ďalšie.

Okno výberu produktu

Každá kategória produktov má niekoľko podkategórií. Napríklad výberom položky Fotoknihy sa zobrazia rôzne podkategórie, ako napríklad Fotokniha v tvrdej väzbe, Fotokniha Professional Line, Portfólio albumy atď.

Okno výberu fotokníh

Vzhľadom na široký sortiment výrobkov môžu byť v závislosti od produktu k dispozícii aj podkategórie v rámci podkategórií. V tomto príklade sa výberom položky Fotokniha Professional Line zobrazia možnosti formátu tohto výrobku. Kliknutím na ktorúkoľvek z nich sa dostanete do konfigurácie produktu. V prípade fotokníh môžete napríklad vybrať rôzne možnosti materiálu obalu, strán, či má byť súčasťou darčeková krabička a podobne. Kliknutím na položku Dizajn sa otvorí návrhár s vybraným produktom a konfiguráciou, ktorú treba navrhnúť.

Konfiguračný panel fotoknihy 30 x 30 Professional Line

Po výbere kategórie produktu sa v hornej časti zobrazí názov vybraného produktu. To zároveň slúži ako navigátor. Kliknutím na ktorýkoľvek názov kategórie sa vrátite do ponuky výberu kategórie. To vám umožní prechádzať rôznymi kategóriami a podkategóriami a vybrať najlepší produkt a konfiguráciu pre vaše snímky. Napríklad po výbere položky Plagát/FineArt > FineArt > Prispôsobiť FineArt sa dostanete na konfiguračný panel.

Konfiguračný panel FineArt

Kliknutím na názov Plagát/FineArt v hornej časti sa vrátite do ponuky kategórií, kde môžete vybrať inú kategóriu, napríklad Fotografia vo vymeniteľnom ráme.

Okno výberu Plagát/FineArt

 

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím:

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím: