Minileporello

Univerzálny produkt

Minileporelo so špeciálnou technikou skladania predstavuje jednoduchý, praktický formát. Môžete naň umiestniť svoje najkrajšie spomienky zo svadby alebo ho použiť ako oznámenie o narodení dieťaťa. Je tiež vhodnou formou prezentácie vlastného portfólia. K dispozícii je tlač na obidvoch stranách.

Rôzne formáty a druhy papiera

Minileporelá sú k dispozícii v rôznych formátoch, s rôznym počtom stránok a rôznymi možnosťami skladania. Môžete si zvoliť klasický, perleťový alebo štruktúrovaný druh papiera. Objavte ten správny materiál pre vás. Jednotlivé povrchy papiera si môžete vyskúšať v rámci súpravy vzoriek.

Dostupné druhy papiera

Photoproduct

Klasický papier

Klasický papier (300 g/m²) sa vyznačuje mimoriadne hladkým a žiarivo bielym matným povrchom. Šesťfarebná tlač zaručuje živé a verné farby.

Photoproduct

Štruktúrovaný papier

Štruktúrovaný papier (300 g/m²) dodá vašim oznámeniam a prianiam charakter a zároveň príznačnú textúru. Šesťfarebná tlač zaručuje pôsobivé farby.

Photoproduct

Perleťový papier

Ak hľadáte jedinečný dizajn, perleťový papier je pre vás ten pravý. Výnimočný povrch sa vyznačuje intenzívnym trblietavým odleskom. K dispozícii je aj pre šesťfarebnú tlač.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz