Vytvoriť pekné minileporelo

Harmonikové skladanie umožňuje jedinečnú prezentáciu fotografií a informácií

5/5
z 23 recenzií zákazníkov

Mnoho rôznych spôsobov využitia

Vďaka špeciálnej technike skladania majú mini leporelá jednoduchý a praktický formát. Do mini leporela môžete umiestniť najkrajšie spomienky na svadobnú oslavu alebo ho použiť na oznámenie narodenia dieťaťa. Je vhodné aj na prezentáciu portfólia a možno ho potlačiť z oboch strán.

Rôzne formáty a druhy papiera

Minileporelá sú k dispozícii v rôznych formátoch, s rôznym počtom stránok a rôznymi možnosťami skladania. Môžete si zvoliť klasický, perleťový alebo štruktúrovaný druh papiera. Objavte ten správny materiál pre vás. Jednotlivé povrchy papiera si môžete vyskúšať v rámci súpravy vzoriek.

Dostupné druhy papiera

Dostupné druhy papiera

Klasický

"Klasický" papier (300 g/m²) sa môže pochváliť mimoriadne hladkým a jasne bielym matným povrchom. Digitálna tlač zaručuje živé farby v realistickej fotografickej kvalite.

Klasický
štruktúrované
perleťový
Zlatá povrchová úprava pre vaše Mini Leporello

Zlatá povrchová úprava pre vaše Mini Leporello

Chcete svojmu Mini Leporellu dodať jedinečný vzhľad? Potom vyskúšajte našu zlatú povrchovú úpravu! Dodá mu nový rozmer, ktorý budete vnímať aj na dotyk aj na pohľad.

Túto povrchovú úpravu si môžete vybrať pri výbere formátu, povrchu a ďalších vlastností vášho Mini Leporella. Potom pri jeho navrhovaní jednoducho vyberte špeciálnu farbu (zlatú) pre časti, ktoré chcete mať s týmto efektom.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz