Minileporello

Mnoho rôznych spôsobov využitia

Vďaka špeciálnej technike skladania majú mini leporelá jednoduchý a praktický formát. Do mini leporela môžete umiestniť najkrajšie spomienky na svadobnú oslavu alebo ho použiť na oznámenie narodenia dieťaťa. Je vhodné aj na prezentáciu portfólia a možno ho potlačiť z oboch strán.

Rôzne formáty a druhy papiera

Minileporelá sú k dispozícii v rôznych formátoch, s rôznym počtom stránok a rôznymi možnosťami skladania. Môžete si zvoliť klasický, perleťový alebo štruktúrovaný druh papiera. Objavte ten správny materiál pre vás. Jednotlivé povrchy papiera si môžete vyskúšať v rámci súpravy vzoriek.

Dostupné druhy papiera

Photoproduct

Klasický papier

Klasický papier (300 g/m²) sa vyznačuje mimoriadne hladkým a žiarivo bielym matným povrchom. Šesťfarebná tlač zaručuje živé a verné farby.

Photoproduct

Štruktúrovaný

Štruktúrovaný papier (300 g/m²) dodá vašemu oznámeniu či prianiu nielen šmrnc, ale aj výraznú štruktúru na dotyk. Šesťfarebná tlač zaručuje výrazné farby.

Photoproduct

Perleťový papier

Ak hľadáte jedinečný dizajn, perleťový papier je pre vás ten pravý. Výnimočný povrch sa vyznačuje intenzívnym trblietavým odleskom. K dispozícii je aj pre šesťfarebnú tlač.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz