Produkty pre fotografovanie v školách a škôlkach

Nájdite dokonalé personalizované fotografické produkty pre svoju firmu

Vytváranie prispôsobiteľných fotografických produktov pre školskú fotografiu

Vytváranie prispôsobiteľných fotografických produktov pre školskú fotografiu

Saal Digital ponúka širokú škálu vysokokvalitných fotografických produktov pre škôlky a školy. Môžete ich voľne navrhovať a prispôsobovať v našom webovom obchode alebo pomocou nášho softvéru. Rozšírte sortiment ponúkaných fotoproduktov, aby mali rodičia ešte väčší výber produktov.

Rozhodnite sa, či chcete objednávať sami, alebo si vytvoríte internetový obchod na fotoportáli, v ktorom môžu rodičia jednoducho objednávať online. Ponúkame rýchle výrobné a dodacie lehoty vrátane možnosti expresnej prepravy, takže môžete bez problémov dodržať termíny!

Fotoportál: váš komplexný nástroj pre vaše fotografické podnikanie

Fotoportál: váš komplexný nástroj pre vaše fotografické podnikanie

Ak ste fotograf, ktorý sa špecializuje na fotografovanie detí alebo škôl, fotoportál je pre vás ideálny nástroj! Je veľmi jednoduché bezpečne zdieľať vaše fotografie, pretože každú galériu môžete individuálne chrániť heslami alebo inými opatreniami, ako je napríklad prístup len na základe odkazov.

Všetky fotografie môžete nahrať do jednotlivých galérií alebo použiť našu metódu QR kódov, pri ktorej sa galérie vytvoria automaticky. Rodičia môžu pristupovať k vlastnej galérii, vybrať si svoje obľúbené fotografie a objednať si toľko výtlačkov alebo fotografických produktov, koľko chcú. Môžete tiež vytvárať produktové sady: skupinu fotoproduktov, ktoré majú stanovenú predajnú cenu za celý balík. To vám umožní predávať fotografie, fotonálepky a ďalšie produkty v jednom balíku a rodičia môžu sadu pre svoje dieťa jednoducho zakúpiť online.

Dokonalá kombinácia: Zložka na fotografie a tlač fotiek

Dokonalá kombinácia: Zložka na fotografie a tlač fotiek

Vieme, že pri školských fotografiách je kľúčová rozmanitosť. Preto v našej ponuke tlače fotografií nájdete vlastné formáty, veľký výber povrchových úprav a žiadne minimálne množstvo, takže si môžete objednať toľko fotografií, koľko chcete!

Ak chcete popri fotografiách ponúknuť aj niečo jedinečné, zložka na fotografie je najlepší produkt pre v materské školy a školy. Je plne prispôsobiteľná a môžete si ju navrhnúť pomocou našej veľkej škály vzorov a textov. Zloźka na fotografie má priestor na dve fotografie 13 x 18 (jednu na šírku a jednu na výšku) a na niekoľko portrétnych fotografií alebo fotonálepiek.

Dodajte kreatívny nádych pomocou samolepiek a magnetov

Dodajte kreatívny nádych pomocou samolepiek a magnetov

Skutočná klasika, pokiaľ ide o školské fotografie. So spoločnosťou Saal Digital si môžete navrhnúť vysokokvalitné fotomagnetky aj samolepky a vybrať si medzi lesklými, matnými alebo hodvábnymi. Sú to originálne produkty, ktoré môžu dodať zošitom, ročenkám, vašej chladničke a ďalším predmetom osobité kúzlo!

Naše magnetky aj samolepky sa dodávajú s preddierovaním, takže sa dajú ľahko vybrať bez poškodenia ostatných fotografií.

Pridajte niečo jedinečné: Fototehličky

Pridajte niečo jedinečné: Fototehličky

Ak chcete ponúknuť niečo originálne, čím sa môžete odlíšiť, fototehličky sú skvelým nápadom! Medzi deťmi sú veľmi obľúbené, pretože ide o fotografický výrobok, ktorý sa dá najprv poskladať, kúsok po kúsku, a potom sa dá jednoducho a zábavne vystaviť.

Môžete ich ponúkať v rôznych formátoch a veľkostiach v závislosti od vašich preferencií alebo od toho, o čo majú vaši zákazníci záujem.

Sady fotografií: ideálny doplnok k vašim školským balíkom

Sady fotografií: ideálny doplnok k vašim školským balíkom

Vychutnajte si rovnako vysokú kvalitu ako pri tlači našich bežných fotografií, ale so zábavným rozložením, ktoré kopíruje vašu obľúbenú fotku. Dokonale sa hodí do školských a predškolských balíčkov, pretože rodičia môžu sady fotografií rýchlo rozdeliť a obdarovať tak priateľov a rodinu jednotlivými fotografiami.

Môžete si vybrať jednu z našich predpripravených šablón podľa toho, koľko kópií si želáte a aké veľké fotografie chcete mať.

Ponúknite niečo jedinečné vďaka našim fotodarčekom

Ponúknite niečo jedinečné vďaka našim fotodarčekom

Ak chcete v rámci školských balíčkov ponúknuť jedinečné predmety, fotodarčeky sú ideálnou voľbou! Dajú sa veľmi ľahko navrhnúť a sú skvelým spôsobom, ako premeniť fotografie na niečo zábavné!

Tu sú niektoré z našich návrhov, pokiaľ ide o školské a detské fotografie:

  • Kľúčenky, ktoré môžu rodičia darovať rodine a priateľom
  • Fotohrnčeky, ktoré zabezpečia radosť pri každých raňajkách alebo prestávke na kávu
  • Kovové krabičky, do ktorých môžete bezpečne uložiť potraviny a iné predmety
  • Fotopuzzle, s ktorými sa zabavia deti aj dospelí!
Veľké formáty: premeňte akúkoľvek fotografiu na krásne fotoplátno

Veľké formáty: premeňte akúkoľvek fotografiu na krásne fotoplátno

Niektoré fotografie potrebujú väčší formát! Ak by ste chceli ponúknuť veľké formáty na fotografovanie v materských školách alebo školách, môžete preskúmať našu ponuku fotoobrazov!

Napríklad fotoplátno je klasikou z rôznych dôvodov a dokonale sa hodí na fotografovanie detí. Jemná textúra mu dodáva prirodzený vzhľad, ktorý poteší deti aj rodičov zároveň.

Navrhnite teraz