Fotoobrazy – vytvorte si zo svojich fotografií umelecké diela

Váš 15 € kód poukazu*: WB624-EXW

Photos
*Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.03.2023 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.
CCHIP Foto/Video 2022 Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Celkové hodnotenie: veľmi dobré „vynikajúci“ FOTOHITS 05/2019 Saal Digital vás poteší nádherne spracovaným fotoplátnom a ostrou, vysoko kontrastnou tlačou. Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Výsledok testu: veľmi dobrý Veľmi dobré a rýchle doručenie Saal sa absolútne osvedčil svojou príkladnou kvalitou. Vyvolané fotografie majú fantastické detaily s vynikajúcou ostrosťou a vernosťou farieb. Saal Digital získava ďalšie body vďaka vynikajúcim kontrastom a jemnému spracovaniu. Kvalita fotokníh je najlepšia, akú sme kedy videli.

Vaša fotografia ako dizajnový kúsok!

To najdôležitejšie v skratke

 • 15 € zoznamovací poukaz
 • Rôzne povrchy
 • Vlastné rozmery
 • Farby odolné voči UV žiareniu
 • Profily ICC dostupné na stiahnutie
 • 100 % záruka spokojnosti – žiadne riziká

Zoznamovací poukaz

Zoznámte sa s našimi fotoobrazmi

 • Spoznajte žiarivé farby a vysokokvalitné materiály
 • Vlastné rozmery
 • Objavte naše rôzne materiály
 • Poukaz je možné uplatniť raz na každú domácnosť, aj keď ste si už objednali fotoobraz alebo iný výrobok od spoločnosti Saal Digital.
 • Upozorňujeme, že poukážku nie je možné kombinovať s inými akciami.

Ako môžem poukaz využiť?

Vytvorte si fotoobraz krok za krokom

Stiahnite si náš softvér Saal Design a vytvorte si fotoobraz podľa svojich predstáv.

Vyberte si jeden z množstva našich materiálov, ktorý dodá vášmu fotoobrazu osobitý charakter. Vďaka individuálnym formátom pre takmer všetky materiály bude váš fotoobraz dokonale prispôsobený vášmu projektu z hľadiska dĺžky a šírky. Vďaka rôznym typom závesných systémov, ktoré sú k dispozícii, budete môcť svoj fotoobraz ľahko zavesiť.

Po zadaní údajov objednávky sa v ďalšom kroku zobrazí pole na zadanie kódu kupónu. Vložte ho do určeného políčka a kliknite na Uplatniť. Hodnota poukazu sa odpočíta od celkovej sumy.

Acrylic

Bezplatný softvér Saal Design

Saal Design

Objavte všestranné možnosti navrhovania s naším bezplatným softvérom Saal Design. Prispôsobte si fotografický produkt podľa svojho vkusu len pár kliknutiami. Vytvorte si pôsobivú prezentáciu svojich obrázkov pomocou rôznych efektov a filtrov.

Stiahnutie a inštalácia

Saal Design si môžete bezplatne stiahnuť tu. Sťahovanie sa spustí okamžite. Otvorí sa nová stránka s podrobným návodom na stiahnutie a inštaláciu. Po dokončení sťahovania si podľa pokynov v prehliadači nainštalujte softvér. Na konci procesu objednávania je potrebné zadať v softvéri kód poukazu.

Porovnanie kovovej tlače a tlače z brúseného kovu

Výber správnej povrchovej úpravy je veľmi dôležitý. Rôzne povrchové úpravy, ako napríklad kovová tlač a brúsený hliník, dodávajú vašim obrázkom jedinečný vzhľad.

V tomto videu sa dozviete hlavné rozdiely medzi našou kovovou tlačou (známou aj ako Dibond alebo Alu-Dibond) a našou tlačou z brúseného kovu (často označovanou ako Butlerfinish). Zistite, aké sú vlastnosti materiálu, kvalita tlače, reprodukcia farieb a použitie týchto dvoch vysokokvalitných tlačových materiálov.

Hlavným rozdielom medzi kovovou tlačou a tlačou z brúseného kovu je povrchová štruktúra. Klasická kovová tlač má hladký, matný povrch, zatiaľ čo tlač z brúseného kovu má jemnú, brúsenú štruktúru, ktorá vytvára jedinečné odlesky svetla a sofistikovaný vzhľad. Vďaka tomu vyniknú kovové a čiernobiele vzory.

Výhody spoločnosti Saal Digital

Kvalita a dodacie lehoty spĺňajú vysoké štandardy

Našou prioritou je ponúkať vynikajúce služby a výrobky najvyššej kvality. Rýchla výroba, krátke dodacie lehoty a fantastická kvalita sú charakteristickými znakmi spoločnosti Saal Digital. Dobrým príkladom sú mnohé pozitívne hodnotenia v odborných časopisoch, ako aj spätná väzba našich klientov. Približne za 1 až 2 pracovné dni sú vaše výrobky pripravené na odoslanie. Naše výrobné a dodacie lehoty si môžete kedykoľvek skontrolovať v reálnom čase.

Náš sľub pre vás

Vaša spokojnosť s našimi fotografickými produktmi a našimi službami je základom filozofie našej spoločnosti.

Garantujeme:

 • prvotriedne fotografické výrobky vynikajúcej kvality
 • Výrobky sú zvyčajne odoslané do 1 alebo 2 pracovných dní
 • Bezpečné spôsoby platby
 • Výroba a expedícia priamo od výrobcu Saal Digital, bez sprostredkovateľov

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, náš tím vám čo najskôr pomôže nájsť rýchle a uspokojivé riešenie buď prostredníctvom e-mailu, alebo chatu.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz