Čo o nás hovoria

Prečítajte si o úspešných príbehoch ľudí, ako ste vy

customername
Eva Krzak

"Túto knihu som navrhla krátko po narodení svojho syna"

Už roky si objednávam fotografie a knihy od spoločnosti Saal Digital a vždy som bola absolútne spokojná. Tak je to aj v prípade tejto nádhernej knihy z radu Professional Line s darčekovou krabičkou. Túto knihu som navrhla krátko po narodení môjho syna, aby som si uchovala spomienku na prvé dni tým najkrajším spôsobom. Kvalita obalu je nádherná, štruktúra pôsobí veľmi elegantne, rovnako ako darčeková krabička.

Čo tiež mimoriadne oceňujem, je veľmi dobrá kvalita papiera a stálosť farieb. Aj moji zákazníci, ktorých znova a znova prekvapujem malými fotodarčekmi, sú zakaždým nadšení.

customername
Ollie Holder

"Kvalita fotoknihy bola výnimočná"

Volám sa Ollie a som profesionálny fotograf a kameraman. S fotoaparátom som stále vonku, profesionálne aj vo voľnom čase, ale nikdy som si nenašiel čas na to, aby som mal tlačenú kópiu svojej práce. Práve tu prichádza na scénu spoločnosť Saal Digital...

Služby spoločnosti Saal Digital som využil už v roku 2020, aby som vytvoril krásnu zbierku fotografií, ktoré som zachytil v priebehu rokov. Skúsenosť bola fantastická a vrelo odporúčam túto službu každému, kto hľadá kvalitnú a profesionálnu fotoknihu.

Jednou z vecí, ktoré na mňa urobili najväčší dojem, bolo jednoduché používanie služby. Webová stránka bola užívateľsky prívetivá a proces navrhovania bol jednoduchý. Bolo jednoduché nahrať moje fotografie a vybrať si rozloženie a dizajn knihy a ocenil som možnosť náhľadu knihy pred dokončením objednávky.

Kvalita fotoknihy bola výnimočná. Obrázky boli jasné a živé a papier bol hrubý a odolný. Páčil sa mi lesklý povrch, ktorý knihe dodal nádych elegancie. Ocenil som aj možnosť vybrať si rôzne varianty obalu vrátane tvrdej väzby, mäkkej väzby alebo koženej väzby.

Celkovo som bol so svojou skúsenosťou s používaním služby Saal Digital veľmi spokojný. Jednoduché používanie, vysokokvalitná tlač a rýchly čas dodania boli vynikajúce. Túto službu by som v budúcnosti určite opäť využil a odporúčam ju každému, kto chce vytvoriť krásnu a profesionálne vyzerajúcu fotoknihu.

customername
Yannick Lange

"Už nejaký čas mám nápad vytvoriť si portfólio..."

Niektoré z mojich fotografií už skončili na stene alebo boli vytlačené ako súčasť cestovateľských fotokníh. Ide však len o malý počet mojich (najlepších) fotografií a v knihách zvyčajne konkurujú príbehu alebo ceste.

Preto som už dlhšie nosil v hlave myšlienku vytvoriť portfólio, v ktorom by sa ocitli len moje najlepšie fotografie za posledných 10 rokov a v ktorej by som sa sústredil výlučne na fotografie: Veľká tlač, žiadny text, nezávislosť od miesta a výletu.

Bolo preto náročné urobiť knihu vzrušujúcou a dať jej spoločnú niť. Pokúsil som sa o to zoradením fotografií podľa farebných nálad, čím v knihe vznikol ""farebný gradient"": Od bielej zimy cez sivú až po zelenú, letnú žltú, letnú oranžovú, jesennú oranžovú, jesennú žltú a nakoniec opäť bielu/modrú...

customername
Sebastian Frank

"Vytlačené obrázky sú jednoducho niečo iné"

Mal som to šťastie, že som mohol otestovať fotoknihu. Tak som túto príležitosť okamžite využil pre svoje portfólio. Takto môžem svojim klientom predviesť prvý dojem z mojej práce. A povedzme si úprimne, tlačené fotografie sú jednoducho niečo iné. Preto som si sadol k programu Saal a v niekoľkých krokoch vytvoril fotoknihu.

Softvér je pre mňa intuitívny a tvorba bola hotová pomerne rýchlo. Do štyroch dní už bola kniha na svete! Super rýchle služby! A teraz ku knihe: Pôsobí kvalitným dojmom a má dobrý pocit. Spĺňa moje očakávania a páči sa mi matný papier.

Je tiež pekné, že stredový záhyb nie je objemný, takže vidíte naozaj celý obrázok. Kúpil by som si ju znova a bez výhrad ju odporúčam. Ďakujem za možnosť testovania :-)