Hodvábny | Portrétový fotoplagát FUJIFILM od Saal Digital

Váš 15 € poznávací poukaz*: PF276-EXF

*15 € poukaz na plagáty. Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Náklady na dopravu nie sú zahrnuté. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz. Platný do 31.05.2024.

Špeciálny hodvábny dotyk

Klasický fotografický plagát s jemným hodvábnym rastrom má ososbité kúzlo. Hodváb povrcch sa používa v reklamnej a portrétnej fotografii a zaručuje vynikajúcu reprodukciu farieb a dlhotrvajúcu stabilitu obrazu.

Tento typ plagátu je vhodný najmä na profesionálne portréty a svadobné a školské fotografie.

Úžasná kvalita plagátov

Intenzívne farebné spektrum podporuje vynikajúcu reprodukciu obrazu a dosahuje prirodzené tieňovanie. Hodváb pôsobí príjemne na dotyk a výrazne sa odlišuje od ostatných povrchov.

Objavte naše ďalšie povrchy. V našej kolekcii ponúkame päť ďalších povrchov na fotografické plagáty vrátane troch z našej ponuky plagátov FineArt.

Silk Fujifilm

Vynikajúca reprodukcia farieb

Tento fotopapier s hodvábnou povrchovou úpravou je výsledkom moderných technológií v oblasti striebornej halogenidovej emulzie, spracovania farieb a štruktúry vrstiev. Výsledkom je vynikajúce zvýraznenie detailov plagátu a široký farebný priestor.

Ochrana proti kopírovaniu: Špeciálna zdrsnená hodvábna povrchová úprava znemožňuje skenovanie obrazu. Vďaka tomu je váš fotoplagát chránený pred kopírovaním.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz