Rezervujte si ukážkový hovor. Odomknite potenciál svojho fotografického biznisu s Photo Portal

Objavte potenciál fotoportálu pre vaše podnikanie

Pozdvihnite svoje fotografické podnikanie na novú úroveň vďaka komplexnému balíku nástrojov portálu Photo Portal. Bez ohľadu na to, či zachytávate nežné životné okamihy alebo veľkolepé oslavy, portál Photo Portal môže zefektívniť váš pracovný postup a rozšíriť vaše možnosti predaja. Vyplňte nasledujúci formulár a naplánujte si osobný rozhovor s naším predajným tímom. Radi preskúmame, ako môže portál Photo Portal zapadnúť do vášho obchodného modelu a pomôcť vám maximalizovať príjmy.check
Vaše kontaktné údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za vašu správu.

Preskúmajte naše ukážkové galérie

Vstúpte do sveta možností s naším výberom ukážkových galérií, ktoré odrážajú rôzne fotografické štýly a obchodné modely. Objavte prezentáciu svojich fotografií, od osobných portrétov až po svadobné oslavy a školské fotografie, ako by sa javili vašim klientom.

Fotopapier glänzend

Rýchly štart v 3 krokoch

Základné nastavenia

Začnite zadaním údajov o svojom účte a fakturačných údajov. Prijmite naše zásady GDPR, vyberte typ predplatného a nastavte preferovaný spôsob platby.

Cenník

V časti Predaj vytvorte svoj úvodný cenník. Vyberte si z rôznych produktov, ktoré chcete predávať, a definujte ziskové rozpätie, aby ste zabezpečili ziskovosť.

Tvorba galérie

Vytvorte svoju prvú galériu (štandardnú alebo s kódom QR). V nastaveniach galérie priraďte svoj cenník, zverejnite ho a môžete predávať svoje diela!