Predaj na fotoportáli: Kupóny, cenníky a sady produktov

Predaj

Maximalizujte svoje zisky

Cenníky

Náš systém zjednodušuje správu vašich cenníkov a poskytuje vám flexibilitu pri definovaní a úprave konečných cien vašich ponúk. To zahŕňa fyzické produkty, digitálne súbory na stiahnutie, vami zostavené sady produktov a komplexné balíky na stiahnutie v galérii. Môžete si slobodne vybrať konkrétne formáty alebo povrchové úpravy pre fyzické fotografické produkty a okamžite si zobraziť svoje ziskové marže pri nastavovaní predajných cien. Vyberte si buď percentuálne, alebo absolútne ziskové marže. Okrem toho naša funkcia skrášľovania cien zabezpečuje zaokrúhľovanie cien, čím sa vašim klientom prezentuje estetickejší údaj, čo zvyšuje celkový zážitok z nákupu.

Fyzické fotografické produkty a súbory na stiahnutie

Ponuka súborov na stiahnutie a fyzických fotografických produktov. Prispôsobte svoju ponuku výberom konkrétnych formátov, povrchových úprav a doplnkov za jedinečné ceny. Nastavte odlišné ceny za stiahnuté súbory na základe rozlíšenia a možností balíka. Klientom, ktorých balík fotografovania už obsahuje súbory na stiahnutie, poskytnite bezproblémové sťahovanie bez toho, aby museli prechádzať cez proces objednávky.

Súbory produktov a upsell

Vytvárajte vlastné balíky kombinujúce stiahnuté súbory s fyzickými fotografickými produktmi, aby ste zvýšili potenciál príjmov. Definujte konkrétne množstvá fotoproduktov alebo súborov na stiahnutie vrátane možností pre všetky súbory na stiahnutie z galérie, aby ste podporili ďalšie nákupy.

Propagačné akcie

Navrhnite a implementujte propagačné zľavy platné pre celú galériu alebo konkrétne projekty s prispôsobiteľnými dátumami ukončenia a hodnotami zliav (percentuálne alebo pevnou sumou). Nastavte minimálnu výšku objednávky a obmedzte akciu na jednorazové použitie pre jedného zákazníka, pričom môžete flexibilne ponúknuť tri rôzne úrovne zliav.

Poukazy

Zlepšite svoju marketingovú stratégiu generovaním jedinečných kódov poukážok prispôsobených jednotlivým zákazníkom alebo definovaným skupinám zákazníkov. Tieto poukážky možno prispôsobiť tak, aby ponúkali zľavu v pevnej hodnote alebo percentuálnu zľavu z celkovej hodnoty objednávky. Zvýšte príťažlivosť a účinnosť poukážok stanovením minimálnej hodnoty objednávky pre ich uplatnenie a určením ich použiteľnosti na vybrané typy výrobkov alebo položiek, čím zabezpečíte cielené propagačné akcie, ktoré podporia predaj a zapojenie zákazníkov.

Integrácia v pracovných postupoch e-mailu

Bezproblémovo integrujte svoje propagačné akcie do pracovných postupov e-mailu, aby ste efektívne informovali svojich klientov o možnostiach zliav. Použite túto funkciu na oznamovanie nových ponúk a zasielanie pripomienok, keď sa blíži koniec akcie - to všetko s cieľom zvýšiť nákupný zámer a maximalizovať predaj.

Začnime vašu cestu

Preskúmajte portál Saal Photo Portal: vytvárajte galérie, projekty a ľahko predávajte obrázky. Zaregistrujte sa bezplatne a preskúmajte ho samostatne alebo si objednajte ukážku, ktorá vám poskytne prehliadku prispôsobenú vášmu pracovnému postupu. Začnite budovať svoju digitálnu prezentáciu teraz!