Ekologické a udržateľné darčeky

Chceli by ste sa pri nákupe darčekov rozhodovať udržateľnejšie? Vďaka našim mnohým dostupným možnostiam prispôsobenia je ľahké vybrať si ekologické materiály fotografií, nahradiť baliaci papier látkovou taškou alebo si objednať permanentný kalendár, ktorý môžete používať rok čo rok. Objavte tieto a mnohé ďalšie nápady na udržateľné darčeky v tomto článku!

Nahraďte baliaci papier taškou s vlastnou potlačou

Balenie darčekov do baliaceho papiera je pekná tradícia, ale bohužiaľ vytvára veľa odpadu. Riešením tohto problému môže byť textilná taška s vlastnou potlačou. Navrhnite si ju podľa danej príležitosti a buď ju využite ako súčasť darčeka, alebo ju použite len na jeho uschovanie, a potom si ju vezmite so sebou domov. Rozhodne je to lepšie, ako si niečo kúpiť len preto, aby ste to vyhodili!

Použite kovovú krabičku na obed

Použite kovovú krabičku na obed

Vlastná krabička na obed s fotografiou do školy, škôlky alebo kancelárie vám zaručene zlepší deň! Je dobré, že naša kovová krabička vhodná na potraviny je tiež udržateľnejšia ako balenie obeda do papiera alebo fólie alebo používanie plastovej krabičky na obed.

Navrhnite kalendár na opakované použitie

Navrhnite kalendár na opakované použitie

Chcete si svoj vlastný fotokalendár ponechať dlhšie ako len jeden rok? Žiadny problém! Pri navrhovaní kalendára máte možnosť vybrať si návrh permanentného kalendára, ktorý zobrazuje len mesiac a dátumy, ale nie rok alebo dni v týždni. Takto sa môžete tešiť zo svojich obľúbených fotografií tak dlho, ako budete chcieť!

papiere s certifikátom FSC®

papiere s certifikátom FSC®

Používame najmä papiere s certifikátom FSC®, ktoré boli vyrobené udržateľným spôsobom

Vyrobené zo slnečnej energie

Vyrobené zo slnečnej energie

S viac ako 3,000 m² solárnych modulov sú naše energetické potreby pokryté väčšinu dní

Uhlíkovo neutrálne

Uhlíkovo neutrálne

Nevyhnutné emisie CO₂ kompenzujeme investovaním do globálnych environmentálnych projektov

Zodpovedná preprava

Zodpovedná preprava

Vždy, keď je to možné, posielame naše zásielky uhlíkovo neutrálne

Vyberte si obal z prírodných materiálov

Vyberte si obal z prírodných materiálov

Každá maličkosť je dôležitá, preto ponúkame udržateľné varianty obalov pre vašu fotoknihu alebo darčekovú krabičku. Môžete si vybrať medzi plátnom v rôznych farbách a dokonca aj obalu z korku, ktorý si môžete personalizovať textom a klipartami! Čo si vyberiete?

Vytlačte si fotoplagát na ekologický papier

Vytlačte si fotoplagát na ekologický papier

Najekologickejšie papiere sú tie, ktoré sú vyrobené z rýchlo obnovujúcich sa materiálov. Preto ponúkame nielen umelecké výtlačky a plagáty na vysokokvalitné bavlnené papiere, ale aj na papier Hahnemühle Natural Line vyrobený z rýchlo rastúcich konopných a bambusových vlákien. Prezrite si všetky možnosti teraz!

Personalizovaný stolný kalendár s dreveným stojanom

Personalizovaný stolný kalendár s dreveným stojanom

Rozlúčte sa s plastom vďaka našim stolným kalendárom. Vystavte si stránky kalendára v elegantnom drevenom stojane z bukového dreva. Tip: Ak chcete byť pri nákupe ešte ekologickejší, nezabudnite si objednať fotografie ako permanentný kalendár, aby ste ho mohli opakovane používať ďalšie roky!

Objavte ďalšie slávnostné vianočné darčeky!

Navrhnite teraz