50 % zľava na vzorky produktov

Prezentujte svoje portfólio

Ste profesionálny fotograf, grafik alebo sa venujete kreatívnemu umeniu? Hľadali ste spôsob, ako dômyselne prezentovať svoje portfólio, a zároveň by ste chceli priblížiť svoju prácu zákazníkom pomocou hmatateľných ukážok?

Vytvorte si profesionálny nástroj na predaj pomocou vzorových produktov Saal Digital a prezentujte svoje najdôležitejšie obrázky elegantným a dômyselným spôsobom. Vyplňte nižšie uvedený formulár a dostanete poukaz s kódom na vzorky produktov.

Prispôsobte si návrh svojich produktov

Objavte rôzne produkty, ako sú fotoknihy, fotoobrazy a oznámenia a priania! Zoznámte sa s rôznymi povrchmi a z rôznych možností si vytvorte portfólio, ktoré najlepšie odráža váš štýl. Preskúmajte širokú škálu možností pre svojich zákazníkov a použite produkty ako referenciu, ktorú môžu vaši zákazníci nielen vidieť, ale aj zažiť! Pritom si môžete vychutnať absolútnu slobodu navrhovania, ktorú vám ponúka softvér Saal Design s rôznymi funkciami.Vaše kontaktné údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za vašu správu.

Podmienky pre poukaz na vzorové produkty

  • Na prednej strane vzorového produktu musí byť jasne viditeľné a čitateľné slovo "vzorka".
  • Vzorkové produkty je možné objednať len samostatne bez ďalších produktov
  • Poukaz na 50 % nemožno kombinovať s inými poukazmi alebo akciami
  • Poštovné nie je zahrnuté v zľave
  • Darčekové krabičky je možné objednať ako vzorku len spolu so vzorovou fotoknihou
  • Poukaz neplatí na našu ukážkovú sadu

Ako označiť vzorový produkt

Musí byť zrejmé, že fotoknihy sú vzorky. Inými slovami, na prednej strane obálky musí byť uvedené slovo „vzorka“ alebo iný podobný výraz, napríklad „vzorová fotokniha“ alebo „vzorové portfólio“. Veľkosť písma musí byť aspoň 30 bodov.

Navrhnite teraz