Sťažnosť

Načítanie údajov

Ako podať reklamáciu

Výrobné a farebné odchýlky

Napriek nášmu úsiliu sa výrobným odchýlkam nedá vyhnúť. Odchýlky sa vyskytujú v každej výrobe a predstavujú prípustnú vadu, ktorá vzniká v dôsledku výrobného procesu.

S výrobou súvisiacimi miernymi farebnými odchýlkami medzi rôznymi materiálmi a objednávkami sa, žiaľ, nedá úplne vyhnúť. Je to spôsobené používaním rôznych materiálov (fotoobrazy, plagáty, oznámenia a priania, fotoknihy, tlač jednotlivých fotografií atď.) a rôznymi výrobnými postupmi. Všetky materiály sa líšia svojimi vlastnosťami, napríklad belosťou materiálu alebo povrchu, a líšia sa aj výrobné metódy, stroje a farby. Preto nie je možné porovnávať farebné výsledky fotoobrazov a fotografií.

Vytvorenie reklamácie

Ak chcete podať reklamáciu na svoju objednávku (napríklad výrobok vyzerá inak ako váš projekt, nie ste spokojní s farbami, výrobok je poškodený a podobne), môžete svoju objednávku otvoriť zadaním e-mailovej adresy a čísla objednávky. Upozorňujeme, že reklamáciu nie je možné podať telefonicky.

Funkcie objednávky na webovej stránke

Po otvorení objednávky môžete kliknúť na tlačidlo Funkcie, ktoré vám ponúkne niekoľko možností. Tu nájdete možnosť podať reklamáciu. Po kliknutí na ňu sa zobrazí okno s formulárom, ktorý môžete vyplniť.

Formulár reklamácie objednávky

Najskôr musíte uviesť, či sa reklamácia týka celej objednávky alebo len niektorých položiek.

Potom musíte vybrať, či sa sťažnosť týka kvality výrobku alebo dopravy a doručenia.

V prípade kvality výrobku musíte vybrať, či je dôvodom reklamácie kvalita farieb, nepresná reprodukcia obrázkov alebo poškodený výrobok.

V prípade dopravy/doručenia budete musieť vybrať, či je dôvodom poškodený výrobok alebo doručenie, alebo či výrobok ešte nebol doručený.

Po výbere budete požiadaní o poskytnutie príslušných údajov a fotografií. Po vyplnení všetkých polí kliknite na tlačidlo Odoslať. Následne to prešetríme a budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Navrhnite teraz