Propagačné akcie

Propagačné akcie

Na rozdiel od poukazov, ktoré sa vzťahujú na všetky galérie, propagačné akcie umožňujú nastaviť konkrétne zľavy pre jednotlivé galérie a dokonca umožňujú rôzne úrovne zliav v rámci jednej galérie. Táto všestrannosť vám dáva možnosť prispôsobiť si zľavy a efektívne zvýšiť predaj.
Ak chcete pridať akciu do galérie, otvorte jej Nastavenia predaja a uistite sa, že je aktivovaná možnosť Povoliť objednávanie. Po vstupe do Nastavení predaja aktivujte akciu, aby sa zobrazili možnosti jej prispôsobenia.

Nastavenia predaja s aktívnou akciou, ktorá sa má vyplniť

Akciu môže každý zákazník využiť len raz. Zaškrtnutím tohto políčka obmedzíte použitie zľavy na jedenkrát na zákazníka.
Dátum ukončenia, tu musíte určiť dátum ukončenia akcie.
Typ, môžete si vybrať, či má byť propagačná akcia absolútna alebo percentuálna. Výber možnosti Absolútna znamená, že určujete výšku zľavy v absolútnom vyjadrení, zatiaľ čo možnosť Percentuálna znamená, že určujete zľavu ako percento z hodnoty objednávky zákazníka.
Úroveň zľavy 1 V rámci propagačnej akcie môžete vytvoriť až tri rôzne úrovne zľavy. Pre každú úroveň môžete nastaviť sumu a minimálnu hodnotu objednávky potrebnú na jej aktiváciu. To motivuje zákazníkov k dosiahnutiu maximálnej dostupnej zľavy, čím ich povzbudzuje k nákupu väčšieho množstva produktov.
Náklady na dopravu sú zahrnuté v akcii (náklady na dopravu preberáte vy) Podobne ako pri poukážkach, aj pri každej úrovni zľavy máte možnosť zaškrtnutím tohto políčka pokryť náklady na dopravu pri nákupe vašich zákazníkov. Upozorňujeme, že sa to netýka účtov Saal Prio, pretože tie už majú dopravu zadarmo. S účtom Saal Prio vám ani vašim zákazníkom nevzniknú žiadne náklady na dopravu pri objednávkach s minimálnou hodnotou 10 €.
Po nastavení propagačnej akcie pre galériu kliknite na tlačidlo Uložiť.

Nastavenia predaja s aktívnou akciou

Po otvorení zdieľaného odkazu galérie sa vám na prvý pohľad zobrazia všetky podrobnosti o akcii. V pravom hornom rohu sa zobrazí dátum ukončenia platnosti propagačnej akcie a suma potrebná na uplatnenie zľavy. Keď zákazník dosiahne úroveň zľavy, suma potrebná na dosiahnutie ďalšej úrovne zľavy sa automaticky upraví.

Zdieľaná galéria s prebiehajúcou propagačnou akciou

Zľava sa automaticky uplatní v nákupnom košíku zákazníka. Upozorňujeme, že propagačné akcie a poukážky nie je možné použiť súčasne.