Vytvorenie konta

Vytvorenie účtu

Saal Photo Portal je výkonný nástroj, kde môžete ukladať, organizovať, zdieľať a predávať svoje fotografie, projekty a fotografické produkty plne prispôsobiteľným spôsobom. Umožňuje centralizovať všetku vašu prácu na jednom mieste: prijímať spätnú väzbu od zákazníkov, chrániť vaše snímky viacerými spôsobmi, mať kontrolu nad konečnou cenou produktov, ktoré ponúkate na predaj, atď. To všetko pri zachovaní práv na svoje obrázky po celý čas a bez akýchkoľvek provízií alebo poplatkov.

Ak si chcete vytvoriť účet, musíte prejsť na webovú stránku a kliknúť na Vytvoriť účet.

Tlačidlo vytvorenia účtu na webovej stránke

Po vyplnení osobných údajov dostanete e-mail s kódom na potvrdenie účtu. Kód stačí zadať na fotoportáli a je to hotové. Vaše konto je vytvorené.

Ponuka vytvorenia účtu

Teraz už stačí len vyplniť potrebné informácie a začať predávať. Ak to chcete urobiť, kliknite na položku Predaj. Po prvom kliknutí sa zobrazí sprievodca, ktorý vám krok za krokom pomôže vyplniť všetky potrebné informácie na nastavenie účtu a pripraviť ho na predaj. Začnete vyplnením svojich osobných údajov.

Prvé kroky sprievodcu

Potom budete musieť potvrdiť Zmluvu o spracovaní údajov, v ktorej sú stanovené podmienky, za ktorých budeme vo vašom mene spracúvať osobné údaje. Po potvrdení vám bude na vašu e-mailovú adresu zaslaný súbor PDF so zmluvou.

Zmluva o spracovaní údajov

Potom si budete môcť prispôsobiť rôzne parametre týkajúce sa nastavení vášho účtu a spôsobu spracovania objednávok vašich zákazníkov. Ak chcete, môžete všetky tieto informácie doplniť neskôr kliknutím na tlačidlo Preskočiť tento krok. Všetky tieto možnosti môžete kedykoľvek zmeniť v časti Predaj.

Preskočiť sprievodcu

Ak dokončíte celého sprievodcu, váš účet bude pripravený začať nahrávať obrázky, dávať ich na predaj a zarábať peniaze. Ak ste niektorý z krokov preskočili, v časti Predaj sa zobrazí zoznam úloh, ktoré musíte splniť, kým budete môcť začať predávať svoje obrázky.