Objavte naše fotografie XT

Naše vysokogramážové fotografie XT sú jedinečným produktom, ktorý sa dokonale hodí na prezentáciu vašich fotiek

Mimoriadna stabilita, mimoriadna výnimočnosť

Mimoriadna stabilita, mimoriadna výnimočnosť

Hľadáte hrubšiu potlač, ktorá neuberá na kvalite? Naše fototlače XT majú vysokú gramáž (1336 g/m²). To im dodáva jedinečný vzhľad a pocit.

Môžete si vybrať z vysokokvalitných albumov Fujifilm Crystal Archive s matným, lesklým alebo hodvábnym povrchom v závislosti od vašich preferencií alebo štýlu fotografie. Vaše fototlače XT budú mať rovnakú kvalitu a povrchovú úpravu ako naše bežné fototlače, ale s vyššou gramážou a hrúbkou (približne 1,08 mm).

Vystavte svoje výtlačky fotografií XT s dreveným podstavcom

Vystavte svoje výtlačky fotografií XT s dreveným podstavcom

Ak chcete originálny spôsob vystavenia svojich obľúbených fotografií, môžete si pri objednávke Photo Prints XT objednať jeden z našich drevených podstavcov. Nájdete ich v sekcii príslušenstva nášho sortimentu.

Drevený podstavec má minimalistický dizajn a uľahčuje vystavenie Photo Print XT, ktorý dodá každej miestnosti dekoratívny nádych. Chcete ju zmeniť? Je veľmi jednoduché zmeniť, ktorú fotografiu zobrazíte.

Použite Photo Prints XT na ozvláštnenie vašej párty

Použite Photo Prints XT na ozvláštnenie vašej párty

Ak chcete svojmu večierku alebo svadbe dodať osobný nádych, môžete si vytlačiť Photo Prints XT s fotografiami svojich hostí a použiť ich ako karty na stôl na jednoduchú organizáciu alebo jednoducho ako dodatočnú dekoráciu. Môžete ich tiež rozdávať ako darčeky, aby si vaši hostia mohli odniesť fotografiu domov.

Ak ste svadobný fotograf, Photo Prints XT môžu byť tiež originálnym a vysokokvalitným produktom, ktorý môžete zahrnúť do dodávky pre svadobný pár. Prečo neposlať výber vašich obľúbených fotografií ako Photo Prints XT? Je to jedinečný a všestranný spôsob, ako uchovať najdôležitejšie momenty takéhoto výnimočného dňa.

Objavte naše povrchy pre Photo Prints XT

Objavte naše povrchy pre Photo Prints XT

Fotopapier hodváb XT

Hodvábny papier FUJIFILM Crystal Archive Album poskytuje jedinečnú povrchovú úpravu a textúru vďaka jemnej voštinovej štruktúre.

  • Prirodzená reprodukcia farieb
  • Skvelý na portréty, školské fotografie a svadobné fotografie
  • Gramáž: 1336 g/m²
  • Certifikát FSC®
Hodváb
matný
lesklé
Navrhnite teraz