Fotokalendáre od Saal Digital

Dvanásť strán špeciálnych chvíľ

DigitalPhoto 2023 Obrázky vo fotokalendári sú ostré, detaily zodpovedajú originálu Saal Digital: víťaz porovnávacieho testu fotokalendárov Autentický fotokalendár: veľmi dobrý Kvalita tlače a vernosť farieb: vynikajúca
Nástenné kalendáre

Nástenné kalendáre

Nie je nič lepšie ako naše nástenné kalendáre, ktoré dodajú každej miestnosti osobný nádych a zároveň vám pomôžu zorganizovať sa. Naše nástenné kalendáre sú vyrobené z mimoriadne odolných a stabilných materiálov a majú klasickú drôtenú väzbu, známu aj ako wire-o alebo double-o, a stabilný háčik, ktorý je pripevnený k drôtu, takže sa dá ľahko zavesiť na stenu. Navyše sa strany dajú ľahko otočiť, aby ste mali prehľad o každom mesiaci, a pri otáčaní sa neprehýbajú, takže sa nepoškodia.

Stolové kalendáre

Stolové kalendáre

Naše stolové fotokalendáre majú vysokokvalitnú drôtenú väzbu a stabilný kartónový stojan a sú nádhernou ozdobou stola, príborníka alebo police. Ak si chcete zachovať poriadok v úlohách a mať kalendár vždy po ruke, stolový kalendár je ideálny, pretože do neho môžete kedykoľvek nahliadnuť, ak ho umiestníte napríklad na pracovný stôl alebo nočný stolík. Je to nielen užitočný doplnok, ale aj skvelý spôsob, ako si každý mesiac oživiť inú spomienku.

Rodinné kalendáre

Rodinné kalendáre

So všetkými výhodami našich kalendárov, ale s pridanou funkciou: stávajú sa spoľahlivým organizačným nástrojom pre rodiny. S naším rodinným kalendárom môžete mať udalosti svojich blízkych usporiadané tak, že pre každého člena vytvoríte stĺpec, do ktorého môžete pridávať osobné udalosti. To všetko pri pohľade na vaše najlepšie spoločné chvíle.

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

Prezrite si našu ponuku dizajnov

Prezrite si našu ponuku dizajnov
Obľúbené vzory
Klasický
Moderný
Elegantný
Zapisovateľný
Zaoblené
Jemné
Klasické
Zapisovateľné 1
Moderné
Zaoblené
Zakrivené
Klasické
Kruhové
Minimalistické
Moderné
Split
Základné
Jemné
Zapisovateľné 1
Zapisovateľné 2
Zapisovateľné 3

Prečo nakupovať u Saal Digital?

Sme profesionálne fotolaboratórium s veľkým nadšením pre fotografovanie. Neustále sa snažíme o ďalší vývoj našich produktov s cieľom dosiahnuť vyššie štandardy a uspokojiť potreby našich zákazníkov. Ako moderný poskytovateľ online služieb sa špecializujeme na vysokokvalitné fotografické produkty vrátane osobne prispôsobených nástenných kalendárov, stolových kalendárov a rodinných kalendárov.

Žiadne logo výrobcu

Žiadne logo výrobcu

Žiadny z našich výrobkov neobsahuje naše logo. Dostanete úplne neutrálny výrobok.

Rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Svoj fotografický výrobok dostanete okamžite. Výroba trvá len niekoľko pracovných dní a čakať nebudete dlho.

Garantujeme spokojnosť

Garantujeme spokojnosť

Objednávanie u Saal Digital je bez stresu. Vaša spokojnosť je totiž hlavnou súčasťou filozofie našej spoločnosti.

Objednávanie bez rizika

Objednávanie bez rizika

Ponúkame vám rôzne možnosti zabezpečených platieb za vaše objednávky. Môžete si vybrať platbu inkasom, kreditnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal.

Profesionálna kvalita

Profesionálna kvalita

Vyrábame prvotriedne fotografické produkty, aby sme vám vždy ponúkli maximálnu kvalitu. S nami sú vaše fotografie v tých najlepších rukách.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz