Stolové fotokalendáre

Jedinečný kalendár pre váš stôl

Stolové kalendáre

Stolové kalendáre

Naše stolové fotokalendáre majú vysokokvalitnú drôtenú väzbu a stabilný kartónový stojan a sú nádhernou ozdobou stola, príborníka alebo police. Ak si chcete zachovať poriadok v úlohách a mať kalendár vždy po ruke, stolový kalendár je ideálny, pretože do neho môžete kedykoľvek nahliadnuť, ak ho umiestníte napríklad na pracovný stôl alebo nočný stolík. Je to nielen užitočný doplnok, ale aj skvelý spôsob, ako si každý mesiac oživiť inú spomienku.

Kalendáre v ideálnom formáte na váš stôl

Povrchy stolových kalendárov

Povrchy stolových kalendárov

Vyberte si z našej ponuky prémiových papierov s vysokokvalitnou farebnou tlačou. Tlačené kalendáre sú ideálne, ak na ne chcete písať perom alebo ceruzkou, pretože zaručujú dobrú čitateľnosť, pričom najvhodnejšie sú matné a štruktúrované povrchy.

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03

Vyberte si zo širokej ponuky dizajnov pre svoj kalendár

Vyberte si zo širokej ponuky dizajnov pre svoj kalendár

Vytvorte si úplne prispôsobený kalendár

Použite svoje obľúbené farby

Použite svoje obľúbené farby

Svoj stolový kalendár si môžete prispôsobiť do vôle výberom farby, ktorá sa vám najviac páči na pracovné dni, sviatky, nedele a dôležité dátumy. Zároveň môžete prispôsobiť farbu pozadia a jeho nepriehľadnosť.

Pridajte štátne sviatky a svoje vlastné dátumy

Pridajte štátne sviatky a svoje vlastné dátumy

V ponuke „Sviatky“ nájdete prednastavený zoznam sviatkov pre zvolenú krajinu a región. Okrem toho môžete tento zoznam ľubovoľne rozšíriť alebo upraviť odstránením alebo pridaním vlastných dátumov, ako sú narodeniny, výročia alebo pre vás dôležité udalosti.

Vyberte si veľkosť tabuľky kalendára

Vyberte si veľkosť tabuľky kalendára

V závislosti od toho, či chcete viac miesta na fotografie, alebo uprednostňujete viac priestoru na zobrazenie dní v mesiaci, môžete zmeniť veľkosť tabuľky kalendára podľa svojich predstáv.

Zdieľajte svoj kalendár

Zdieľajte svoj kalendár

Pomocou niekoľkých kliknutí môžete svoj projekt zdieľať s kýmkoľvek. Či už s rodinou alebo priateľmi, aby mohli vidieť váš kalendár, komentovať ho alebo zadávať vlastné objednávky alebo, ak ste profesionál, môžete ho predávať priamo svojim klientom.

Prečo nakupovať u Saal Digital?

Sme profesionálne fotolaboratórium s veľkým nadšením pre fotografovanie. Neustále sa snažíme o ďalší vývoj našich produktov s cieľom dosiahnuť vyššie štandardy a uspokojiť potreby našich zákazníkov. Ako moderný poskytovateľ online služieb sa špecializujeme na vysokokvalitné fotografické produkty vrátane osobne prispôsobených nástenných kalendárov, stolových kalendárov a rodinných kalendárov.

Žiadne logo výrobcu

Žiadne logo výrobcu

Žiadny z našich výrobkov neobsahuje naše logo. Dostanete úplne neutrálny výrobok.

Rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Svoj fotografický výrobok dostanete okamžite. Výroba trvá len niekoľko pracovných dní a čakať nebudete dlho.

Garantujeme spokojnosť

Garantujeme spokojnosť

Objednávanie u Saal Digital je bez stresu. Vaša spokojnosť je totiž hlavnou súčasťou filozofie našej spoločnosti.

Objednávanie bez rizika

Objednávanie bez rizika

Ponúkame vám rôzne možnosti zabezpečených platieb za vaše objednávky. Môžete si vybrať platbu inkasom, kreditnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal.

Profesionálna kvalita

Profesionálna kvalita

Vyrábame prvotriedne fotografické produkty, aby sme vám vždy ponúkli maximálnu kvalitu. S nami sú vaše fotografie v tých najlepších rukách.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz