Fotoknihy Layflat

Čo je väzba Layflat?

Layflat je typ väzby s otvorom 180º, ktorý umožňuje, aby fotokniha ležala na stole naplocho. Vďaka tejto väzbe je fotokniha oveľa príjemnejšia na pohľad, bez nechcených záhybov medzi dvoma stranami. Pri iných technikách väzby sa v strede stráca viditeľnosť.

Čo je väzba Layflat?
Ako vyzerá bežná väzba

Ako vyzerá bežná väzba

Bežná väzba vytvára záhyby v strede strán fotoknihy, čo má za následok stratu viditeľnosti. To znamená, že nevidíte správne celý obrázok, a tiež to znamená, že pri navrhovaní musíte viac dbať na to, kam fotografie umiestnite. S fotoknihou, ktorá má väzbu Layflat, už tento problém mať nebudete.

Väzba Layflat - vysoká flexibilita rozloženia

Väzba Layflat - vysoká flexibilita rozloženia

Väzba Layflat vám dáva možnosť umiestniť obrázky medzi dve strany bez straty viditeľnosti. To znamená, že pri navrhovaní fotoknihy máte veľkú flexibilitu a môžete fotografie umiestniť voľnejšie. Neprídete tak o žiadny detail.

Panoramatický pohľad na vaše fotografie

Väzbu Layflat môžete využiť aj na umiestnenie fotografií cez dve celé strany a vytvoriť pôsobivý panoramatický pohľad. Preto je táto robustná väzba, z ktorej stránky nevypadávajú, ideálna aj na panoramatické fotografie alebo fotografie s veľkým počtom osôb.

Panoramatický pohľad na vaše fotografie
Prispôsobiteľné vnútorné obaly

Prispôsobiteľné vnútorné obaly

Vďaka väzbe Layflat môžete začať dizajn svojej fotoknihy priamo na prvej strane vľavo, čím maximálne využijete dostupný priestor. Môžete napríklad pridať farby, textúry, obrázky a text. To platí aj pre poslednú stranu vpravo (za zadnou obálkou).

Všetky naše fotoknihy sú Layflat

Všetky naše fotoknihy sú Layflat

Vyberte si z našej širokej ponuky fotokníh: tvrdá väzba, mäkká väzba alebo Professional Line; vyberte si formát a veľkosť, ktoré sa vám najviac páčia, a z našej ponuky fotopapierov si vyberte povrchovú úpravu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim fotografiám. Bez ohľadu na to, ako si nakonfigurujete svoju fotoknihu, všetky budú mať väzbu Layflat.

Navrhnite teraz