Fotoknihy od spoločnosti Saal Digital

Vychutnajte si svoje fotografie vo špičkovej kvalite

CCHIP Foto/Video 2022 Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Celkové hodnotenie: veľmi dobré „vynikajúci“ FOTOHITS 05/2019 Saal Digital vás poteší nádherne spracovaným fotoplátnom a ostrou, vysoko kontrastnou tlačou. Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Výsledok testu: veľmi dobrý Veľmi dobré a rýchle doručenie Saal sa absolútne osvedčil svojou príkladnou kvalitou. Vyvolané fotografie majú fantastické detaily s vynikajúcou ostrosťou a vernosťou farieb. Saal Digital získava ďalšie body vďaka vynikajúcim kontrastom a jemnému spracovaniu. Kvalita fotokníh je najlepšia, akú sme kedy videli.
Jedinečný rovnako ako vaše fotografie

Jedinečný rovnako ako vaše fotografie

Stránky fotozošitu a priehľadného ochranného obalu sú spojené kvalitnou špirálovou väzbou. Táto špirálová väzba umožňuje jednoduché otáčanie stránok a layflat dizajn. Ak chcete, môžete stránky aj úplne otočiť a zobraziť tak vždy len jeden obrázok.

Typy papierov

Typy papierov

Vyberte si z našej ponuky špičkových papierov. Vďaka vysokokvalitnej tlači v rozlíšení HD budú vaše fotografie vyzerať ostro ako britva. Fotokniha je k dispozícii v rôznych formátoch a môže byť vytlačená s logom alebo čiarovým kódom alebo bez nich.

Formáty fotozošitov

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Navrhnite teraz
Navrhnite teraz