Vaša prvá fotokniha od 9,99 €

15 € Zoznamovací poukaz*: FB834-EXP

Photobook Discovery Voucher
*15 € poukaz na jednu fotoknihu, platný do 31.12.2022. Minimálna hodnota objednávky 24,95 €. Náklady na doručenie nie sú zahrnuté. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo kupónmi. Uplatniteľný len raz na domácnosť.
Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Celkové hodnotenie: veľmi dobré „vynikajúci“ FOTOHITS 05/2019 Saal Digital vás poteší nádherne spracovaným fotoplátnom a ostrou, vysoko kontrastnou tlačou. Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Výsledok testu: veľmi dobrý Veľmi dobré a rýchle doručenie Saal sa absolútne osvedčil svojou príkladnou kvalitou. Vyvolané fotografie majú fantastické detaily s vynikajúcou ostrosťou a vernosťou farieb. Saal Digital získava ďalšie body vďaka vynikajúcim kontrastom a jemnému spracovaniu. Kvalita fotokníh je najlepšia, akú sme kedy videli.

Vysokokvalitná fotokniha od Saal Digital

Prehľad najdôležitejších prvkov

 • 15 € poukaz na fotoknihu
 • Matná alebo lesklá povrchová úprava
 • Plochá väzba LayFlat
 • Bez loga
 • 100 % záruka spokojnosti – nákup bez rizika
 • Vyhotovenie v priebehu 1 až 2 pracovných dní

Zoznamovací poukaz

Objavujte sami

 • Objavte širokú ponuku dostupných rozmerov
 • Matné a lesklé povrchové úpravy pre obálky aj strany.
 • Vďaka plochej väzbe Layflat môžete umiestniť panoramatické obrázky cez strany bez toho, aby sa stratili akékoľvek prvky uprostred.
 • Každá domácnosť si môže poukaz uplatniť len raz, bez ohľadu na to, či si už predtým objednala fotoknihy alebo iné produkty.
 • Zoznamovací poukaz sa nedá spájať s inými propagačnými akciami

Ako si uplatním kupón?

Vaša fotokniha krok za krokom

Stiahnite si bezplatný softvér a začnite s tvorbou svojej vysnívanej fotoknihy. Vyberte formát, povrchovú úpravu a očakávaný počet strán.

Ďalším krokom je navrhnúť fotoknihu podľa svojich predstáv. Pridajte vlastné obrázky, okraje alebo pozadia a prispôsobte si ich pomocou efektov, filtrov a ďalších funkcií. Nakoniec skontrolujte svoj projekt pomocou tipov v softvéri. Ste spokojní? V takom prípade dokončite proces objednávky.

Po zadaní údajov k objednávke sa v ďalšom kroku zobrazí pole na zadanie kódu kupónu. Zadajte kód do príslušného poľa a vykonajte objednávku. Hodnota kupónu sa potom odpočíta z celkovej sumy.

photobook giftbox

Bezplatný softvér Saal Design Software

Saal Design Software

Objavte všestranné možnosti dizajnu v bezplatnom softvéri Saal Design Software. Prispôsobte si fotografické produkty pomocou individuálnych pozadí, okrajov, klipartov a mnohých ďalších prvkov a umiestnite text na požadované miesto pomocou textových polí. Môžete tiež používať rôzne efekty a filtre na efektívnejšiu prezentáciu fotografií.

Stiahnutie a inštalácia

Saal Design Software si môžete bezplatne stiahnuť tu. Sťahovanie sa spustí okamžite. Otvorí sa nová stránka s podrobným návodom na stiahnutie a inštaláciu. Po dokončení sťahovania si podľa pokynov v prehliadači nainštalujte softvér. Na konci procesu objednávania zadajte v softvéri kód kupónu pre fotoknihu.

Návod na vytvorenie fotoknihy

Ako vytvorím fotoknihu v programe Saal Design Software?

V tomto návode sa zoznámite so softvérom Saal Design Software – od otvorenia softvéru až po objednanie fotoknihy. Objavte svet výrobkov Saal Digital a množstvo dostupných možností konfigurácie a dizajnu. Krok za krokom sú na príkladoch predstavené a vysvetlené rôzne funkcie od návrhu až po objednanie fotoknihy.

Prečo nakupovať u Saal Digital?

Plníme náročné požiadavky na kvalitu a čas dodania

Stanovili sme si najvyššie ciele: najlepšiu kvalitu a vynikajúce služby. Rýchla výroba, krátke dodacie lehoty a najvyššia úroveň kvality sú vlastnosti, ktorými sa vyznačuje spoločnosť Saal Digital. Dokazujú to aj početné testy v odborných časopisoch a hodnotenia zákazníkov. Vo všeobecnosti sú vaše produkty pripravené na odoslanie do 1 až 2 pracovných dní. Aktuálny čas doručenia si môžete kedykoľvek overiť online v reálnom čase.

Platba a doručenie

Pomer ceny a kvality, ktorý spoločnosť Saal Digital ponúka, je bezkonkurenčný. Všetky ponúkané spôsoby platby sú pohodlné a zabezpečené a objednávky doručujú dôveryhodní dopravcovia.

Náš prísľub pre vás

Vaša spokojnosť s našimi produktmi a službami je kľúčovou súčasťou nášho poslania.

Preto garantujeme:

 • Prémiové fotografické produkty vynikajúcej kvality
 • Bežne expedujeme v priebehu 1 až 2 pracovných dní
 • Zabezpečené platby so službou PayPal
 • Priamo od výrobcu Saal Digital

Ak nie ste s fotoknihou spokojní, s radosťou vám pri riešení problému pomôžeme. Urobíme všetko pre to, aby sme našli uspokojivé riešenie, ktoré bude spĺňať vaše požiadavky. Neváhajte sa kedykoľvek obrátiť na náš tím služieb zákazníkom.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz