Vaša prvá fotokniha od 9,99 €

15 € Zoznamovací poukaz*: FB834-EXP

*15 € poukaz na jednu fotoknihu, platný do 30.04.2024. Minimálna hodnota objednávky 24,95 €. Náklady na doručenie nie sú zahrnuté. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo kupónmi. Uplatniteľný len raz na domácnosť.
DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Celkové hodnotenie: veľmi dobré „vynikajúci“ FOTOHITS 05/2019 Saal Digital vás poteší nádherne spracovaným fotoplátnom a ostrou, vysoko kontrastnou tlačou. Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Výsledok testu: veľmi dobrý Veľmi dobré a rýchle doručenie Saal sa absolútne osvedčil svojou príkladnou kvalitou.

Vysokokvalitná fotokniha od Saal Digital

Prehľad najdôležitejších informácií

 • 15 € poukaz na fotoknihu
 • Matný alebo lesklý papier
 • Väzba LayFlat bez záhybov
 • Bez loga
 • 100 % záruka spokojnosti - nákup bez rizika
 • Výroba do 1-2 pracovných dní

Zoznamovací poukaz

Zoznámte sa

 • Objavte široký výber dostupných veľkostí
 • Matné a lesklé povrchové úpravy obalov aj vnútorných stránok.
 • Vďaka väzbe layflat môžete umiestniť panoramatické obrázky naprieč dvojstránkou bez toho, aby ste stratili akékoľvek detaily uprostred.
 • Každá domácnosť môže poukážku uplatniť len raz, bez ohľadu na to, či ste si už predtým objednali fotoknihy alebo iné produkty
 • Zoznamovací poukaz nie je možné kombinovať s inými akciami

Ako môžem uplatniť kupón?

Vaša fotokniha, krok za krokom

Stiahnite si bezplatný softvér a začnite vytvárať svoju vysnívanú fotoknihu. Vyberte formát, materiály a odhadovaný počet strán.

V ďalšom kroku navrhnite svoju fotoknihu tak, ako len chcete. Pridajte vlastné fotografie, okraje alebo pozadia a prispôsobte si ju pomocou efektov, filtrov a ďalších funkcií. Nakoniec skontrolujte svoj projekt pomocou nápovedy v programe. Ste spokojní? Ak áno, dokončite proces objednávky.

Po zadaní údajov objednávky sa v ďalšom kroku zobrazí pole na vpísanie kupónu. Zadajte kód kupónu do určeného políčka a dokončite objednávku. Hodnota kupónu sa odpočíta od celkovej sumy.

Photos

Bezplatný softvér Saal Design Software

Softvér Saal Design

Objavte všestranné možnosti navrhovania v bezplatnom softvéri Saal Design. Prispôsobte si svoje fotografické produkty pomocou individuálnych pozadí, rámčekov, klipartov a mnohých ďalších prvkov a umiestnite text na požadované miesto pomocou textových polí. Môžete tiež používať rôzne efekty a filtre na efektívnejšiu prezentáciu svojich fotografií.

Stiahnutie a inštalácia

Saal Design Software si môžete bezplatne stiahnuť tu. Sťahovanie sa spustí okamžite. Otvorí sa nová stránka s podrobným návodom na stiahnutie a inštaláciu. Po dokončení sťahovania si podľa pokynov v prehliadači nainštalujte softvér. Na konci procesu objednávania zadajte v softvéri kód kupónu pre fotoknihu.

Návod na vytvorenie fotoknihy

Ako vytvorím fotoknihu v programe Saal Design Software?

V tomto návode sa zoznámite so softvérom Saal Design Software – od otvorenia softvéru až po objednanie fotoknihy. Objavte svet výrobkov Saal Digital a množstvo dostupných možností konfigurácie a dizajnu. Krok za krokom sú na príkladoch predstavené a vysvetlené rôzne funkcie od návrhu až po objednanie fotoknihy.

Prečo nakupovať u Saal Digital?

Plníme náročné požiadavky na kvalitu a čas dodania

Stanovili sme si najvyššie ciele: najlepšiu kvalitu a vynikajúce služby. Rýchla výroba, krátke dodacie lehoty a najvyššia úroveň kvality sú vlastnosti, ktorými sa vyznačuje spoločnosť Saal Digital. Dokazujú to aj početné testy v odborných časopisoch a hodnotenia zákazníkov. Vo všeobecnosti sú vaše produkty pripravené na odoslanie do 1 až 2 pracovných dní. Aktuálny čas doručenia si môžete kedykoľvek overiť online v reálnom čase.

Platba a doručenie

Pomer ceny a kvality, ktorý spoločnosť Saal Digital ponúka, je bezkonkurenčný. Všetky ponúkané spôsoby platby sú pohodlné a zabezpečené a objednávky doručujú dôveryhodní dopravcovia.

Náš prísľub pre vás

Vaša spokojnosť s našimi produktmi a službami je kľúčovou súčasťou nášho poslania.

Preto garantujeme:

 • Prémiové fotografické produkty vynikajúcej kvality
 • Bežne expedujeme v priebehu 1 až 2 pracovných dní
 • Zabezpečené platby so službou PayPal
 • Priamo od výrobcu Saal Digital

Ak nie ste s fotoknihou spokojní, s radosťou vám pri riešení problému pomôžeme. Urobíme všetko pre to, aby sme našli uspokojivé riešenie, ktoré bude spĺňať vaše požiadavky. Neváhajte sa kedykoľvek obrátiť na náš tím služieb zákazníkom.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz