Inšpiratívne vzrušenie: Professional Line

Fotokniha najvyššej kvality s určitým wow faktorom

usp-heading

Ručná výroba

Ručne vyrábané prémiové produkty z vysokokvalitných materiálov

usp-heading2

Akrylová obálka

Zažite intenzívny jas a hĺbku farieb.

usp-heading3

Žiadne logá

Na naše produkty neumiestňujeme žiadne nevzhľadné logá výrobcov.

Photoproduct

Jeden príbeh, jedna vášeň

Ručná výroba, vysoká kvalita a niečo výnimočné. Naše fotoknihy radu Professional Line sme navrhli tak, aby v každom ohľade spĺňali potreby moderných fotografov. Luxusná akrylová predná strana obálky v kombinácii s kvalitnou koženkovou zadnou obálkou a chrbtom vytvárajú veľmi výnimočný produkt. Zodpovedajúca prémiová darčeková krabička je zárukou elegantnej prezentácie.

Fotokniha Professional Line Formáty

Photoproduct

Elegantná akrylová obálka

Kombinácia akrylu a kvalitnej umelej kože robí obálku tejto fotoknihy skutočne jedinečnou. Akryl zaisťuje intenzívny jas, sýtosť farieb a pôsobivú hĺbku pre výrazný obrázok na obálke.

Photoproduct

Individuálny dizajn

Ručne vyrobená fotokniha z radu Professional Line vám ponúka rôzne možnosti obálky z koženky a špeciálnych povrchov, ako je plátno, korok alebo drevený vzhľad. Tieto povrchy možno ďalej prispôsobiť pomocou textu a klipartov.

Jedinečný dizajn

Nezabudnuteľný dizajn. Našu akrylovú obálku možno kombinovať s rôznymi variantmi umelej kože. To dodá vašej fotoknihe nielen osobitý vzhľad, ale aj určitý individuálny, elegantný štýl.

Photos
Photoproduct

Fotokniha XT Professional Line

Prebuďte všetky svoje zmysly luxusným pocitom z mimoriadne hrubých stránok fotoknihy. S fotoknihou XT Professional Line sa prezeranie vašich záberov stane výnimočným zážitkom.

Photoproduct

Povrch strany

Náš lesklý a matný fotopapier zaručuje výrazné fotografie a farby. Ak chcete fotografiám dodať charakter, poskytne vám ho náš špičkový matný papier na tlač.

Vaše fotografie s panoramatickým záberom

Naše fotoknihy z radu Professional Line majú plochú väzbu Layflat, aby ste neprišli o žiadny detail svojich fotografií. Vďaka roztvoreniu na 180° budete môcť bez problémov umiestniť obrázky na dve strany a vytvoriť pôsobivý panoramatický efekt.

Photos
Photoproduct

Zabalené s vášňou

Prémiová darčeková krabička zaisťuje elegantný spôsob prezentácie našich fotokníh radu Professional Line. Ručne vyrobená krabička s jemným koženkovým poťahom je ideálna ako štýlové darčekové balenie a zároveň ponúka bezpečné uloženie vašich spomienok.

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02

Spoznajte lepšie rad Professional Line

V tomto videu vám podrobne predstavíme naše Fotoknihy Professional Line. Budete si môcť prezrieť rôzne dostupné formáty, ako aj možnosti povrchovej úpravy obálok a vnútorných strán.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz