Inšpiratívne vzrušenie: Professional Line

Fotokniha najvyššej kvality s určitým wow faktorom

Ručná výroba

Ručná výroba

Ručne vyrábané prémiové produkty z vysokokvalitných materiálov

Akrylová obálka

Akrylová obálka

Zažite intenzívny jas a hĺbku farieb.

Žiadne logá

Žiadne logá

Na naše produkty neumiestňujeme žiadne nevzhľadné logá výrobcov.

Jeden príbeh, jedna vášeň

Jeden príbeh, jedna vášeň

Ručná výroba, vysoká kvalita a niečo výnimočné. Naše fotoknihy Professional Line sme navrhli tak, aby v každom ohľade spĺňali potreby moderných fotografov. Luxusná predná strana z akrylového skla v kombinácii s kvalitným koženkovým zadným obalom a chrbtom vytvára výnimočný produkt. Zodpovedajúca darčeková krabička premium zaručuje elegantnú prezentáciu.

Fotokniha Professional Line Formáty

Elegantný akrylový obal

Elegantný akrylový obal

Kombinácia akrylu a vysokokvalitnej umelej kože dodáva obalu tejto fotoknihy jedinečnosť. Akryl poskytuje intenzívne jasné a výrazné farby a pôsobivú hĺbku pre ostrý obraz na obálke.

Individuálny dizajn

Individuálny dizajn

Ručne vyrobená fotokniha Professional Line ponúka rôzne možnosti obalu z umelej kože a špeciálnych materiálov, ako je plátno, korok alebo imitácia dreva. Tieto materiály si môžete ďalej prispôsobiť pomocou textu a klipartov.

Jedinečný dizajn

Nezabudnuteľný dizajn. Našu akrylovú obálku možno kombinovať s rôznymi variantmi umelej kože. To dodá vašej fotoknihe nielen osobitý vzhľad, ale aj určitý individuálny, elegantný štýl.

Jedinečný dizajn
Fotokniha XT Professional Line

Fotokniha XT Professional Line

Prebuďte všetky svoje zmysly luxusným pocitom z mimoriadne hrubých stránok fotoknihy. S fotoknihou XT Professional Line sa prezeranie vašich záberov stane výnimočným zážitkom.

Povrch strany

Povrch strany

Náš lesklý a matný fotopapier zaručuje výrazné fotografie a farby. Ak chcete fotografiám dodať charakter, poskytne vám ho náš špičkový matný papier na tlač.

Vaše fotografie s panoramatickým zobrazením

Naše fotoknihy Professional Line majú väzbu Layflat, aby ste nestratili žiadny detail svojich fotografií. Vďaka otváraniu na 180° budete môcť bez problémov umiestniť fotografie cez dve strany a vytvoriť pôsobivý panoramatický efekt.

Vaše fotografie s panoramatickým zobrazením
Zabalené s vášňou

Zabalené s vášňou

Darčeková krabička premium predstavuje elegantný spôsob prezentácie našich fotokníh Professional Line. Ručne vyrobená krabička z kvalitnej umelej kože je ideálna ako štýlové darčekové balenie a zároveň ponúka bezpečné uloženie vašej pamiatky.

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02

Spoznajte lepšie rad Professional Line

V tomto videu vám podrobne predstavíme naše Fotoknihy Professional Line. Budete si môcť prezrieť rôzne dostupné formáty, ako aj možnosti povrchovej úpravy obálok a vnútorných strán.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz