Vytlačte si fotografiu na vysokokvalitné plátno

Váš 15 € zoznamovací kupón*: WB624-EXW

5/5
z 1 recenzií zákazníkov
*Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.12.2022 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Dosiahnite exkluzívny vzhľad v štýle galérie!

Tlač fotografie na prírodné, jemné plátno jej dodá elegantný, štýlový vzhľad v galerijnom štýle. Najvyššie rozlíšenie a maximálna kvalita zaručujú pôsobivý lesk a ostrý obraz.

Potlačené plátno sa ručne a starostlivo napne na klinový rám z masívneho dreva a upevní na zadnej strane. Inštalácia je jednoduchá; plátno môžete zavesiť okamžite bez samostatného rámu. Potrebujete len dve skrutky alebo klince do steny, na ktoré zavesíte drevený rám.

 • Prírodná farba, jemné plátno (260 g/m²)
 • Špičková latexová tlač s rozlíšením 300 dpi
 • Vysoká intenzita farieb a maximálna ostrosť
 • Masívny rám z pravého dreva (2 cm)
 • Vyrobené zo zmesi 35 % bavlny a 65 % polyesteru

Doplňte svoj fotoobraz rámom s tieňovou štrbinou

Chceli by ste svojmu fotoobrazu dodať výnimočnosť? Objednajte si náš rám s tieňovou štrbinou! Tento typ rámu dotvára obraz a poskytuje profesionálny vzhľad ako v galérii. Vyberte si čierny alebo biely rám, ktorý sa bude najlepšie hodiť k vášmu motívu.
Rám s tieňovou štrbinou vytvára 8 mm širokú vizuálnu štrbinu medzi fotoobrazom a dreveným rámom, ktorá dodáva vášmu obrazu plávajúci vzhľad. Obraz v ráme sa zavesí pomocou priložených závesov.
Floating frame

So zrkadlením hrán a bez neho 

Fotoplátno si u nás môžete objednať s odrazom hrán alebo bez neho. Vo verzii bez zrkadlenia hrán sa obraz prehne do strán. Táto metóda je vhodná pre návrhy, ktoré majú dostatok obrazového materiálu na okrajoch.
Ak sa má celý obraz zobraziť na prednej strane fotoobrazu, odporúčame variant so zrkadlením hrán. V tomto prípade sa motív zrkadlí na všetkých štyroch stranách. Pri napínaní plátna na rám sa ohne len zrkadlená časť obrazu.
Photos

Drevené rámy rôznych hrúbok

Fotoplátno sa ručne napína na skutočný drevený rám. Môžete si vybrať, či má mať rám hrúbku 2 cm alebo 4 cm, a dodať tak svojmu plátnu jedinečný charakter.
Pre rám s hrúbkou 2 cm si môžete vzhľadom na jeho hrúbku vybrať medzi možnosťami so zrkadlením hrán alebo bez neho. Aby sa zabránilo strate dôležitých obrazových prvkov po stranách rámu s hrúbkou 4 cm, táto možnosť je k dispozícii len so zdrkadlením hrán.
Photos
Sample Set

Súprava vzoriek fotoobrazov

Spoznajte rôzne typy materiálov fotoobrazov a objednajte si súpravu vzoriek za 15 €. Spolu so súpravou vzoriek dostanete aj poukaz v hodnote 15 €, ktorý si môžete uplatniť pri ďalšej objednávke. To v podstate znamená, že súbor vzoriek dostanete zadarmo.

Porovnajte rôzne materiály a kvalitu tlače, aby ste zistili, ktorý bude najlepší pre vaše fotografie. Súprava obsahuje tieto vzorky (10 x 10 cm):

 • Hliníková doska (3 mm)
 • Brúsená hliníková doska (3 mm)
 • Penová PVC doska ( 5 mm)
 • Akrylátové sklo (5 mm)
 • Fotoplátno
 • Lesklý a matný GalleryPrint
Navrhnite teraz
Navrhnite teraz