Náš GalleryPrint upúta pozornosť!

Váš zoznamovací poukaz 15 € *: WB624-EXW

5/5
z 24 recenzií zákazníkov
  • Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.10.2023 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Premeňte svoju fotografiu na umelecké dielo: vysokokvalitný GalleryPrint

GalleryPrint spája osvedčenú kvalitu Saal Digital s novou estetikou. Kombinácia priamej tlače na akryl a spevňujúcej hliníkovej dosky vytvára jedinečný efekt. Okrem toho GalleryPrint ponúka najvyššie rozlíšenie a maximálnu ostrosť vďaka 7-farebnej priamej UV tlači so svetlými farbami. GalleryPrint ukáže vašu obľúbenú fotografiu v tom najlepšom svetle a dokáže premeniť každú miestnosť na umeleckú galériu.
  • Priama tlač na akryl (2 mm), vystužený hliníkovou doskou (3 mm)
  • K dispozícii v matnom alebo lesklom prevedení
  • 7-farebná priama UV tlač vrátane svetlých farieb
  • K dispozícii sú vlastné veľkosti
  • Hliníkový spodný rám, k dispozícii je štandardný závesný systém a dištančné skrutky
  • Zahrnutý v ukážkovej sade
  • Pre profesionálov: K dispozícii je profil ICC pre lesklé a matné prevedenie

Pôsobivé, jedinečné kúsky s vynikajúcou povrchovou úpravou

Inovatívna kombinácia akrylového povrchu so stabilizačným hliníkovým kompozitným panelom predstavuje pôsobivú voľbu pre tlač vašich fotografií. S fotoobrazom GalleryPrint môžete využívať najlepšie vlastnosti oboch materiálov: vaša fotografia má ohromujúci lesk a hĺbku a zároveň je odolná a prirodzene stabilná.
Navrhnite si vlastnú personalizovanú pamiatku vďaka obrazu GalleryPrint a prineste luxusný galerijný vzhľad do svojho domova. Pozoruhodná povrchová úprava tohto fotoobrazu premení váš obraz na pôsobivé umelecké dielo a určite bude stredobodom pozornosti v každej miestnosti. Vytvorte si vlastné majstrovské dielo!

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Vlastné veľkosti pre GalleryPrinty

Vlastné veľkosti pre GalleryPrinty

Okrem širokého výberu štandardných rozmerov fotoobrazov ponúka spoločnosť Saal Digital aj široký výber vlastných veľkostí pre náš GalleryPrint.

Vlastné veľkosti sú k dispozícii aj pre ďalšie typy fotoobrazov, ako je kovová tlač, tlač z brúseného kovu, akryl a penová PVC doska.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz