Penová PVC doska – mimoriadne ľahká, stabilná a odolná voči poveternostným vplyvom

Váš 15 € poznávací poukaz*: WB624-EXW

5/5
z 24 recenzií zákazníkov
  • Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.10.2023 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Jedinečné vlastnosti tlače na penovej PVC doske

Najnovšia generácia priamej UV tlače so 7 farbami vrátane svetlých farieb zaručuje nevídanú intenzitu farieb v najvyššom rozlíšení (bez pixelácie). Dokonca aj veľké plochy rovnakej farby žiaria a jemné detaily sú stvárnené vo vysokom rozlíšení do posledného detailu.
  • Tlač na 5 mm alebo 10 mm bielu penovú PVC dosku
  • 7-farebná priama UV tlač vrátane svetlých farieb
  • Mimoriadne stabilná a odolná voči poveternostným vplyvom
  • V závislosti od formátu je k dispozícii hliníkový spodný rám, štandardný závesný systém a dištančné skrutky
  • Zahrnutá vo ukážkovej sade
  • Pre profesionálov: K dispozícii je profil ICC

Penová doska z PVC

Tlač fotografií na penovú dosku môže byť vhodná najmä pre tých, ktorí sa snažia o moderný dizajn svojich obývacích izieb a kancelárií. Penovú dosku možno použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Výsledkom nášho procesu priamej UV tlače je výrobok, ktorý je výnimočne ľahký, má trvanlivé farby a je dokonca odolný voči vode. Vďaka tomu je zavesenie vašich obrázkov na penovej doske ideálna aj do vlhkých priestorov, ako sú kúpeľne a kuchyne. Používame iba UV farby bez obsahu VOC.

PVC foamboard
Naše penové PVC dosky sa vyznačujú nízkou hmotnosťou a kvalitnou hladkou povrchovou štruktúrou. Tento podkladový materiál je zároveň ideálny na reklamné a informačné tabule, ako aj pri stavbe veľtržných stánkov.
Najvyššia kvalita sa dosahuje metódou priamej tlače, pri ktorej sa farby vášho obrazu dokonale spoja s tvrdou penovou doskou. Výsledkom je produkt odolný voči poveternostným vplyvom, šmuhám a poškriabaniu, ktorý spĺňa všetky očakávania.

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Možnosti zavesenia pre penové dosky z PVC

Možnosti zavesenia pre penové dosky z PVC

Ak si objednáte penovú dosku z PVC, tu nájdete všetky dostupné možnosti zavesenia:

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz