Vaša fotografia ako elegantná brúsená hliníková doska

Váš 15 € zoznamovací poukaz*: WB624-EXW

5/5
z 24 recenzií zákazníkov
  • Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.10.2023 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Sofistikovaný vzhľad brúseného hliníka

Výnimočný vzhľad dosiahnete vytlačením fotografie na povrch z brúseného kovu. To pomôže vyniknúť najmä svetlejším častiam vášho obrázka.

Špeciálna priama sedemfarebný UV tlač (bežne sa tlačia len štyri farby) poskytuje pôsobivú intenzitu farieb v najvyššom rozlíšení (bez pixelácie) a s maximálnou ostrosťou.

  • 3 mm hrubý hliníkový kompozitný panel
  • Povrch z brúseného hliníka sa na svetlých miestach obrazu leskne
  • 7-farebná priama UV tlač vrátane svetlých farieb
  • K dispozícii sú vlastné veľkosti
  • V závislosti od formátu je k dispozícii hliníkový spodný rám, štandardný závesný systém a dištančné skrutky
  • Zahrnutá v ukážkovej sade
  • Pre profesionálov: K dispozícii je profil ICC

Strieborné a zlaté kovové efekty

Pomocou obrázkov vytlačených na kompozitnom materiáli z brúseného hliníka môžete vytvárať vzrušujúce efekty. Kým tmavšie časti obrazu vyzerajú matne, hliníkový povrch presvitá na svetlejších plochách obrazu a zanecháva jedinečný lesk v striebornej alebo zlatej farbe.
Vďaka detailným čiernobielym fotografiám sa zvýrazní kovový efekt kompozitného povrchu z brúseného hliníka a váš návrh sa premení na pútavú ozdobu vášho domova.
Brushed Metal in Silver and Gold

Vylepšite svoje fotoobrazy pomocou plávajúceho rámu

Chcete dodať svojmu fotoobrazu extra šmrnc? Objednajte si náš plávajúci rám! Tento typ rámu doplní váš obraz a poskytne profesionálny galerijný vzhľad. Vyberte si medzi čiernym a bielym rámom, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu motívu.
Plávajúci rám vytvára medzi fotoobrazom a dreveným rámom vizuálnu medzeru s priemerom 8 mm, ktorá dodáva vášmu obrazu vznášajúci sa vzhľad. Váš obraz v ráme je zavesený pomocou priložených konzol.
gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Vďaka priamej UV tlači je naša brúsená hliníková doska obzvlášť odolná voči slnku, vyblednutiu a vode. To znamená, že ju možno umiestniť aj do vlhkého prostredia, napríklad do kuchyne alebo kúpeľne. Používame len UV farby bez prchavých organických zlúčenín.
Vysoko kontrastné čiernobiele obrázky vyniknú najmä na našej brúsenej hliníkovej doske. Svetlé prvky obrázka nie sú tlačené, takže povrch z brúseného hliníka sa leskne.
Tlač z brúseného kovu vo vlastných veľkostiach

Tlač z brúseného kovu vo vlastných veľkostiach

Okrem širokej ponuky štandardných rozmerov si teraz môžete objednať tlač z brúseného kovu aj vo vlastných rozmeroch, ktoré sú k dispozícii od 10 x 15 až po 90 x 120.

Vlastné rozmery sú k dispozícii aj pre iné typy fotoobrazov, ako je kovová tlač, akrylové sklo, penová doska z PVC a GalleryPrint.

Dostupné možnosti zavesenia pre tlač z brúseného kovu

Dostupné možnosti zavesenia pre tlač z brúseného kovu

Ak si objednáte tlač z brúseného kovu, tu nájdete všetky dostupné možnosti zavesenia:

iwuwJS0rDE8

Porovnanie kovovej tlače a tlače z brúseného kovu

Výber správnej povrchovej úpravy je veľmi dôležitý. Rôzne povrchové úpravy, ako napríklad kovová tlač a brúsený hliník, dodávajú vašim obrázkom jedinečný vzhľad.

V tomto videu sa dozviete hlavné rozdiely medzi našou kovovou tlačou (známou aj ako Dibond alebo Alu-Dibond) a našou tlačou z brúseného kovu (často označovanou ako Butlerfinish). Zistite, aké sú vlastnosti materiálu, kvalita tlače, reprodukcia farieb a použitie týchto dvoch vysokokvalitných tlačových materiálov.

Hlavným rozdielom medzi kovovou tlačou a tlačou z brúseného kovu je povrchová štruktúra. Klasická kovová tlač má hladký, matný povrch, zatiaľ čo tlač z brúseného kovu má jemnú, brúsenú štruktúru, ktorá vytvára jedinečné odlesky svetla a sofistikovaný vzhľad. Vďaka tomu vyniknú kovové a čiernobiele vzory.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz