Dostatok priestoru na nápady na dvojitom skladacom oznámení alebo prianí

Vaše fotografie a texty sú rozložené na šiestich stranách

Double folded card
Bezplatná vzorka

Bezplatná vzorka

Vďaka bezplatnej vzorke si môžete pozrieť, ako bude vami navrhnuté oznámenie alebo prianie vyzerať.

Vlastné množstvo

Vlastné množstvo

Objednajte si presné množstvo, ktoré potrebujete. Objednať si môžete aj malé množstvo, aj jeden kus.

Žiadne logo

Žiadne logo

Na fotografických produktoch Saal Digital sa nenachádza žiadne rušivé logo výrobcu.

Double folded card with envelope

Dajte svojim nápadom priestor

Na rozdiel od iných oznámení a prianí ponúkajú dvojité skladacie oznámenia a priania ešte viac priestoru pre váš návrh. Umiestnite svoje obrázky a osobný odkaz príjemcom oznámenia alebo priania na celkovo šesť strán, ktoré si môžete navrhnúť.

Môžete si vybrať nielen z troch povrchových úprav a dvoch formátov, ale si môžete vytvoriť aj vlastný návrh. Okrem mnohých šablón si samozrejme môžete prianie alebo oznámenie navrhnúť úplne sami.

Prehľad

  • dostupné v rozmeroch 10 x 15 cm a 14 x 14 cm
  • tri rôzne typy papiera: klasický, perleťový a štruktúrovaný
  • všetkých šesť strán možno navrhnúť
  • v prípade potreby je dostupná obálka
  • dostupná je vzorka zadarmo
Photoproduct

Klasický papier

Klasický papier (300 g/m²) sa vyznačuje mimoriadne hladkým a žiarivo bielym matným povrchom. Šesťfarebná tlač zaručuje živé a verné farby.

Photoproduct

Štruktúrovaný papier

Štruktúrovaný papier (300 g/m²) dodá vašim oznámeniam a prianiam charakter a zároveň príznačnú textúru. Šesťfarebná tlač zaručuje pôsobivé farby.

Photoproduct

Perleťový papier

Ak hľadáte jedinečný dizajn, perleťový papier je pre vás ten pravý. Výnimočný povrch sa vyznačuje intenzívnym trblietavým odleskom. K dispozícii je aj pre šesťfarebnú tlač.

Double folded card formats

Vaše dvojité skladacie oznámenia a priania

Rozloženie dvojitého skladacieho oznámenia alebo priania si navrhnite sami. Najprv si vyberte veľkosť a požadovanú povrchovú úpravu papiera. V softvéri si tiež môžete vybrať šablónu návrhu alebo vytvoriť vlastné rozloženie.

Oznámenia a priania Saal Digital neobsahujú žiadne logá ani čiarové kódy. Výsledkom je úplne neutrálny produkt. Okrem toho si môžete vybrať vlastné množstvá a objednať si bezplatnú vzorovú kópiu.

Vaše návrhy

Návrh dvojitého skladacieho oznámenia alebo priania môžete zmeniť sami. Môžete si vybrať z rôznych šablón návrhu v softvéri alebo navrhnúť svoje oznámenie alebo prianie od začiatku. Poskytujeme vám širokú škálu nástrojov, ktoré vám pomôžu realizovať svoje nápady.

Od efektov a filtrov až po veľký výber klipartov. Pozadia a orámovania vám tiež umožnia vytvoriť úplne individuálny fotografický produkt. Vydajte sa na cestu objavovania!

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz