Skladacie priania na výšku v špičkovej kvalite

So špeciálnym nádychom na každú príležitosť

Bezplatná vzorka

Bezplatná vzorka

Vďaka bezplatnej vzorke si môžete pozrieť, ako bude vami navrhnuté oznámenie alebo prianie vyzerať.

Vlastné množstvo

Vlastné množstvo

Objednajte si presné množstvo, ktoré potrebujete. Objednať si môžete aj malé množstvo, aj jeden kus.

Žiadne logo

Žiadne logo

Na fotografických produktoch Saal Digital sa nenachádza žiadne rušivé logo výrobcu.

Skladané oznámenia a priania presne podľa vašich predstáv

Naše skladané oznámenia a priania sú navrhnuté tak, aby sa dali otvoriť doľava. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí - štvorcových, na výšku alebo na šírku - a vytvoriť si kartičku podľa svojich potrieb.

Skladané oznámenia a priania sa navyše dajú ozdobne nastaviť a ponúkajú vám dostatok priestoru na osobný odkaz. Môžete tak zobraziť nielen správu, ale dokonca aj krátky príbeh pre príjemcu.

Prehľad

  • Vyberte si z dvoch formátov
  • K dispozícii sú tri povrchové úpravy: klasická, perleťová a štruktúrovaná
  • Na požiadanie vám dodáme aj obálky
  • Môžete si objednať aj vlastné množstvá
  • Skúšobná tlač vášho priania je zdarma

Vyberte si veľkosť, formát a povrchovú úpravu

Skladané karty sú k dispozícii v rôznych veľkostiach na výšku, na šírku alebo vo štvorcovom formáte. Vďaka rôznym možnostiam povrchovej úpravy si môžete prispôsobiť naozaj každý detail.

Svoju skladanú kartu doplňte vhodnou obálkou a pošlite vysokokvalitné osobné blahoželanie ako výnimočné gesto. Pred zadaním väčšej objednávky si môžete objednať aj bezplatnú vzorku vami navrhnutej karty.

Úplná sloboda pri navrhovaní

Navrhnite si v softvéri skladacie kartičky presne podľa svojich predstáv. Tento proces vám môžu uľahčiť rôzne šablóny návrhov zoskupené podľa príležitostí.

Ak chcete pridať viac detailov alebo ich urobiť osobnejšími, môžete pridať fotografie, dizajnové prvky alebo kliparty a premeniť ich na svoje osobné umelecké dielo. Využite množstvo nástrojov, ktoré poskytuje softvér Saal Design - vašej kreativite sa medze nekladú!

Photoproduct

Klasický

"Klasický" papier (300 g/m²) sa môže pochváliť mimoriadne hladkým a jasne bielym matným povrchom. Digitálna tlač zaručuje živé farby v realistickej fotografickej kvalite.

Photoproduct

Štruktúrovaný

''Štruktúrovaný'' papier (300 g/m²) dodá vašim oznámeniam či prianiam nielen šmrnc, ale aj výraznú štruktúru na dotyk. Digitálna tlač zaručuje výrazné farby.

Photoproduct

Perleťový

Ak kladiete veľký dôraz na dizajn, ''perleťový'' papier je tou správnou voľbou. Výnimočný povrch sa vyznačuje intenzívnymi, trblietavými odleskami.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz