Prežite jedinečné spomienky s detskou fotoknihou

Vyrozprávajte príbeh o raste svojho dieťaťa pomocou personalizovanej fotoknihy

Každé dieťa je iné: Vyberte si ideálny formát a materiál fotoknihy

Každé dieťa je iné: Vyberte si ideálny formát a materiál fotoknihy

Ak dokumentujete rast a míľniky svojho bábätka, vytvorenie fotoknihy, ktorá zhromaždí všetky tieto spomienky, je skvelý nápad. Chceme, aby vaša detská fotokniha odrážala osobnosť vášho dieťaťa, preto ponúkame nekonečné možnosti prispôsobenia! Po prvé, môžete si vybrať z mnohých rôznych typov fotokníh, formátov, možností obalu a papierov.

Pokiaľ ide o dizajn stránok fotoknihy, budete si môcť úplne prispôsobiť každú stránku. Ponúkame veľký výber vzorov a klipartov vytvorených špeciálne pre bábätká a deti, takže môžete svoju fotoknihu naplniť zábavnými a osobnými prvkami.

Veľmi častým nápadom, pokiaľ ide o fotografovanie detí, je vytváranie ročných fotokníh, ktoré zvečnia každý rok života vášho dieťaťa. V takom prípade môžete experimentovať s rôznymi formátmi a vlastnosťami fotoknihy alebo každoročne dodržiavať rovnaké vlastnosti a formát. Výber je na vás! Sú to neoceniteľné snímky, ktoré si zaslúžia byť vystavené podľa vašich predstáv.

Objavte krásny akrylový obal radu Professional Line

Detské fotografie sú výnimočné, emocionálne, niečo, čo si budete chcieť uchovať po celé generácie. Ak chcete, aby táto fotokniha mala mimoriadne luxusný nádych a úplne jedinečné spracovanie, odporúčame vám naše fotoknihy Professional Line. Sú ručne vyrábané a kombinujú vynikajúcu koženku s akrylom, čím vytvárajú jedinečný a pôsobivý obal. Obrázok, ktorý si vyberiete na obal, sa stane umeleckým dielom sám o sebe a obrázky vo vnútri budú žiariť a pripomínať vám tieto nenahraditeľné chvíle s vaším dieťatkom.

Objavte krásny akrylový obal radu Professional Line
Dokonalý súlad: darčeková krabička Premium pre vašu fotoknihu

Dokonalý súlad: darčeková krabička Premium pre vašu fotoknihu

Vylepšite a ochráňte svoju detskú fotoknihu s vhodnou darčekovou krabičkou Premium! Naše darčekové krabičky sú navrhnuté tak, aby dopĺňali náš sortiment fotokníh, a dodajú im konečný nádych sofistikovanosti. Ručne vyrobená krabička uchová vaše spomienky v dokonalom stave, takže fotokniha môže zostať vo vašej rodine po celé generácie.

Ak si vyberiete akrylový obal na krabičku, môžete si ju personalizovať textom, klipartmi a fotografiami.

Objednávanie bez rizika

Objednávanie bez rizika

Ponúkame vám rôzne možnosti zabezpečených platieb za vaše objednávky. Môžete si vybrať platbu inkasom, kreditnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal.

S doručením do 48 hodín

S doručením do 48 hodín

S časom výroby len jeden deň nebudete musieť dlho čakať. Môžete si tiež vybrať možnosť expresnej dopravy pre ešte rýchlejšie doručenie.

Garantujeme spokojnosť

Garantujeme spokojnosť

Vaša spokojnosť je hlavnou súčasťou filozofie našej spoločnosti. Ak sa vyskytne problém, ponúkneme vám riešenie s úplným zabezpečením.

Zachovajte každý vzácny detail

Zachovajte každý vzácny detail

Detské fotografie sú veľmi výnimočné a fotokniha s nimi sa môže stať cennou rodinnou pamiatkou, na ktorú sa vaše deti budú radi pozerať. Preto je dôležité, aby bol viditeľný každý detail. Všetky naše fotoknihy sa dodávajú s väzbou layflat, takže sa nestratí žiadny detail vášho návrhu!

Väzba layflat znamená, že sa môžete hrať s panoramatickými obrázkami alebo zahrnúť viac fotografií na jednu stranu bez rizika, že sa obrázky uprostred odrežú.

Žiadne logá ani symboly: vychutnajte si čistý dizajn svojej fotoknihy!

Žiadne logá ani symboly: vychutnajte si čistý dizajn svojej fotoknihy!

Všetky fotoknihy od Saal Digital sú bez loga alebo symbolov. Ak navrhnete detskú fotoknihu, bude obsahovať len malý čiarový kód na zadnej a poslednej strane, ktorý si môžete dať odstrániť, ak si to želáte. Vieme, že tieto obrázky sú na nezaplatenie, preto chceme, aby vynikli bez akýchkoľvek rušivých elementov.

Navrhnite si svoju detskú fotoknihu pomocou preferovaného režimu návrhu!

Či už dávate prednosť počítaču, tabletu alebo telefónu, navrhovanie je u nás rýchle a jednoduché. Najprv odporúčame zhromaždiť všetky fotografie, ktoré chcete do fotoknihy zahrnúť, a všetky ich uložiť do jedného priečinka. Obvykle sa detské fotoknihy navrhujú podľa chronologického poradia: tak bude fotokniha rozprávať príbeh.

Najprv si musíte vybrať formát fotoknihy (štvorcový, na výšku, na šírku). Potom si budete musieť vybrať ďalšie vlastnosti, ako napríklad materiál obalu alebo papier (uprednostňujete matný alebo lesklý?). Máme tiež rôzne režimy návrhu, takže si môžete vybrať podľa toho, ako veľmi chcete s návrhom pomôcť. Viac informácií o našich režimoch návrhu sa dozviete tu.

Navrhnite si svoju detskú fotoknihu pomocou preferovaného režimu návrhu!

Vyberte si udržateľné fotoknihy

Vyrobené zo slnečnej energie

Vyrobené zo slnečnej energie

S viac ako 3,000 m² solárnych modulov sú naše energetické potreby pokryté väčšinu dní

Uhlíkovo neutrálne

Uhlíkovo neutrálne

Nevyhnutné emisie CO₂ kompenzujeme investovaním do globálnych environmentálnych projektov

Zodpovedná preprava

Zodpovedná preprava

Vždy, keď je to možné, posielame naše zásielky uhlíkovo neutrálne

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz