Jednoducho pôsobivé: viacdielny fotoobraz

Váš 15 € poznávací poukaz*: WB624-EXW

Photos
*Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.05.2023 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Dominantný prvok každej miestnosti

Rozdelený na niekoľko obrazových panelov bude váš motív vyzerať veľmi pôsobivo a automaticky sa stane ozdobou každej miestnosti. Viacdielne fotoobrazy poskytujú divákovi nekonečný priestor a vytvárajú tak veľmi špecifickú atmosféru.
Mnohé individuálne motívy sa dajú kombinovať aj s viacdielnym fotoobrazom a vytvoriť tak mimoriadne harmonickú kompozíciu. Pomocou nášho nástroja na konfiguráciu fotoobrazov môžete vyskúšať rôzne kombinácie a vytvoriť tak jedinečný dizajnový objekt.

Rôzne rozloženia a povrchy

Všetky schémy sú k dispozícii s rôznymi povrchmi. Viacdielny fotoobraz môžete nielen dokonale prispôsobiť svojmu motívu, ale vďaka dokonalému povrchu mu môžete dodať aj jedinečný charakter.

Viacero možností rozstupu

Rozmiestnenie viacdielnych fotoobrazov závisí od motívu a dizajnu miestnosti. Pri veľkých formátoch môže väčší odstup medzi jednotlivými časťami vytvoriť jedinečný panoramatický efekt.
V prípade menších fotoobrazov a detailných motívov je najlepšie zvoliť menšie rozstupy. Motív by mal byť umiestnený tak, aby dôležité prvky obrazu zostali viditeľné na obrazovom paneli.
Navrhnite teraz
Navrhnite teraz