Jednoducho pôsobivé: viacdielny fotoobraz

Váš 15 € poznávací poukaz*: WB624-EXW

Photos
*Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 31.12.2022 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Dominantný prvok každej miestnosti

Váš motív rozdelený na niekoľko obrazových panelov bude vyzerať celkom pôsobivo a automaticky sa stane dominantným prvkom každej miestnosti. Viacdielny fotoobraz poskytuje divákovi nekonečný priestor a vytvára tak veľmi zvláštnu atmosféru.
Mnohé individuálne motívy sa dajú kombinovať aj s viacdielnym fotoobrazom a vytvoriť tak mimoriadne harmonickú kompozíciu. Pomocou nášho nástroja na konfiguráciu fotoobrazov môžete vyskúšať rôzne kombinácie a vytvoriť tak jedinečný dizajnový objekt.

Rôzne rozloženia a povrchy

Všetky schémy sú k dispozícii s rôznymi povrchmi. Viacdielny fotoobraz môžete nielen dokonale prispôsobiť svojmu motívu, ale vďaka dokonalému povrchu mu môžete dodať aj jedinečný charakter.

Viacero možností rozstupu

Rozmiestnenie viacdielnych fotoobrazov závisí od motívu a dizajnu miestnosti. Pri veľkých formátoch môže väčší odstup medzi jednotlivými časťami vytvoriť jedinečný panoramatický efekt.
V prípade menších fotoobrazov a detailných motívov je najlepšie zvoliť menšie rozstupy. Motív by mal byť umiestnený tak, aby dôležité prvky obrazu zostali viditeľné na obrazovom paneli.
Sample Set

Súprava vzoriek fotoobrazov

Spoznajte rôzne typy materiálov fotoobrazov a objednajte si súpravu vzoriek za 15 €. Spolu so súpravou vzoriek dostanete aj poukaz v hodnote 15 €, ktorý si môžete uplatniť pri ďalšej objednávke. To v podstate znamená, že súbor vzoriek dostanete zadarmo.

Porovnajte rôzne materiály a kvalitu tlače, aby ste zistili, ktorý bude najlepší pre vaše fotografie. Súprava obsahuje tieto vzorky (10 x 10 cm):

  • Hliníková doska (3 mm)
  • Brúsená hliníková doska (3 mm)
  • Penová PVC doska ( 5 mm)
  • Akrylátové sklo (5 mm)
  • Fotoplátno
  • Lesklý a matný GalleryPrint
Navrhnite teraz
Navrhnite teraz