Jednoducho pôsobivé: viacdielny fotoobraz

Váš 15 € poznávací poukaz*: WB624-EXW

Photos
  • Poznávací poukaz na fotoobrazy v hodnote 15 €. Platný do 29.02.2024 Minimálna hodnota objednávky 29,95 €. Cena dopravy nie je zahrnutá. Nemožno kombinovať s inými špeciálnymi ponukami alebo poukazmi. Jedna domácnosť si ho môže uplatniť len raz.

Dominantný prvok každej miestnosti

Váš motív bude vďaka rozdeleniu na niekoľko obrazových panelov vyzerať veľmi pôsobivo a automaticky sa stane ozdobou každej miestnosti. Viacdielne fotoobrazy poskytujú divákovi nekonečný priestor a vytvárajú tak výnimočnú atmosféru.
Mnohé individuálne motívy sa dajú kombinovať na viacdielnych fotoobrazoch a vytvoria tak mimoriadne harmonickú kompozíciu. Pomocou nášho konfigurátora fotoobrazov môžete vyskúšať rôzne kombinácie a vytvoriť tak jedinečný dizajnový objekt.

Viacero možností rozstupu

Rozstupy, ktoré si vyberiete pre svoj viacdielny fotoobraz, závisia od ich motívu a od dizajnu miestnosti. Pri veľkých formátoch môže väčší odstup medzi jednotlivými časťami vytvoriť jedinečný panoramatický efekt.
V prípade menších fotoobrazov a detailných motívov je najlepšie zvoliť menšie rozstupy. Motív by mal byť umiestnený tak, aby dôležité prvky obrazu zostali na obrazovej ploche viditeľné.
Navrhnite teraz
Navrhnite teraz