Vaša správa v horizontálnom skladacom oznámení alebo prianí

Vlastný návrh vo formáte na šírku

Folded card
Bezplatná vzorka

Bezplatná vzorka

Vďaka bezplatnej vzorke si môžete pozrieť, ako bude vami navrhnuté oznámenie alebo prianie vyzerať.

Vlastné množstvo

Vlastné množstvo

Objednajte si presné množstvo, ktoré potrebujete. Objednať si môžete aj malé množstvo, aj jeden kus.

Žiadne logo

Žiadne logo

Na fotografických produktoch Saal Digital sa nenachádza žiadne rušivé logo výrobcu.

Folded card with envelope
Photoproduct

Klasický papier

Klasický papier (300 g/m²) sa vyznačuje mimoriadne hladkým a žiarivo bielym matným povrchom. Šesťfarebná tlač zaručuje živé a verné farby.

Photoproduct

Štruktúrovaný

Štruktúrovaný papier (300 g/m²) dodá vašemu oznámeniu či prianiu nielen šmrnc, ale aj výraznú štruktúru na dotyk. Šesťfarebná tlač zaručuje výrazné farby.

Photoproduct

Perleťový papier

Ak hľadáte jedinečný dizajn, perleťový papier je pre vás ten pravý. Výnimočný povrch sa vyznačuje intenzívnym trblietavým odleskom. K dispozícii je aj pre šesťfarebnú tlač.

Vyrobené pre vaše panoramatické fotografie

Kolekcia oznámení a prianí Saal Digital vám ponúka niekoľko možností prezentácie vašej správy. Jednou z nich je skladacia kartička, ktorá vo formáte na šírku (15 x 10 cm a 20 x 10 cm) ponúka dostatok priestoru pre vaše panoramatické fotografie.

Záhyb sa nachádza na najdlhšej strane oznámenia a otvára sa smerom nahor, čo znamená, že sa dá použiť aj ako dekorácia v domácnosti. V našom softvéri na navrhovanie máme pre vás pripravené rôzne šablóny, ale môžete si vytvoriť aj úplne individuálny návrh svojho oznámenia alebo priania.

Prehľad

  • dostupné v rozmeroch 15 x 10 cm a 20 x 10 cm
  • tri rôzne druhy papiera
  • navrhnúť možno všetky štyri strany
  • v prípade potreby možno objednať obálku
  • k dispozícii sú vzorky zadarmo
Folded card formats

Vaše skladacie oznámenia a priania

Skladacie oznámenia a priania sú k dispozícii vo formáte na šírku a môžete si ich objednať v požadovanom množstve, od jedného výtlačku. Môžete tiež určiť povrchovú úpravu papiera pre svoje oznámenie alebo prianie a v prípade potreby pridať obálky.

Čiarový kód ani logo vôbec netlačíme, aby ste mohli naplno využiť priestor na všetkých štyroch stranách. Získate tak úplne neutrálny fotografický produkt.

Váš osobný návrh

Vyberte si z rôznych šablón alebo si sami vytvorte rozloženie skladacieho oznámenia. Početné možnosti návrhu v bezplatnom softvéri vám pomôžu vytvoriť vlastný dizajn.

Okrem rôznych fontov, klipartov, filtrov a efektov môžete svoje fotografie a texty ozdobiť aj rôznymi okrajmi a pozadiami a vytvoriť tak úplne jedinečné oznámenie či prianie.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz