Získajte 35% zľavu s účtom Saal Digital Professional

Pre fotografov, agentúry a slobodné povolania

Pre fotografov, agentúry a slobodné povolania

Ste fotograf, agentúra alebo firma? Chcete svojim zákazníkom predávať profesionálne fotografické produkty najvyššej kvality? Potom je pre vás spoločnosť Saal Digital tým správnym partnerom. Začali ste práve podnikať? Podporíme vás hneď od začiatku a poskytneme vám zľavu 35 % na všetky produkty.

Prehľad podmienok

Prehľad podmienok

  • Vaša osobná zľava sa po úspešnej registrácii uloží priamo do vášho účtu
  • Neplatíte žiadne poplatky a nie ste časovo obmedzený
  • Nie je možné kombinovať s inými ponukami a kupónmi
  • Neprenosné

Vaše výhody s profesionálnym účtom

Profesionálna zóna

Profesionálna zóna

V profesionálnej zóne nájdete všetky potrebné informácie o správe farieb, príprave údajov, rozmeroch a rozlíšeniach. Použite naše šablóny pre Photoshop a InDesign a navrhnite svoje výrobky vo vlastnom softvéri.

Profily ICC

Profily ICC

Pracujte v súlade so špecifikáciami ICC, aby ste zabezpečili čo najlepšie výsledky. Použite naše profily ICC na kalibráciu na dosiahnutie optimálneho farebného výsledku.

50 % vypnutie vzoriek výrobkov

50 % vypnutie vzoriek výrobkov

Vytvorte si profesionálny predajný nástroj so vzorovými produktmi Saal Digital a prezentujte svoje najdôležitejšie fotografie elegantným a sofistikovaným spôsobom. Vytvorte si vlastné osobné portfólio a prezentujte svojim zákazníkom vysokokvalitné produkty, ako sú fotoknihy, nástenné dekorácie a pohľadnice.

Profesionálna línia

Profesionálna línia

Fotokniha najvyššej kvality s určitým wow faktorom. Ponúknite svojim zákazníkom niečo navyše. Ručne vyrobená, s koženým obalom a ako vždy bez loga výrobcu. Naše produkty radu Professional Line s luxusným akrylovým a koženkovým obalom prinášajú výnimočný zážitok. Atraktívnu prezentáciu dotvára exkluzívna darčeková krabička.

Saal Photo Portal

Saal Photo Portal

Vaše online riešenie na mieru pre profesionálne fotografie. Náš portál je špeciálne navrhnutý pre fotografov, agentúry a spoločnosti, aby uľahčil nahrávanie, zdieľanie a komerčný predaj vašich fotografií a projektov. Pomocou tohto bezpečného a efektívneho nástroja môžete optimalizovať svoj pracovný postup a zvýšiť predaj - bez akýchkoľvek skrytých nákladov alebo provízií.

V čom je spoločnosť Saal Digital iná

Špičková kvalita

Špičková kvalita

Vysokokvalitné fotografické produkty vo vynikajúcej kvalite - to je to, čo predstavuje spoločnosť Saal Digital.

Bez loga výrobcu

Bez loga výrobcu

Žiadny z našich produktov neobsahuje logo výrobcu. Vďaka tomu dostanete úplne neutrálny výrobok bez rušivých symbolov alebo pečiatok.

Priamo od výrobcu

Priamo od výrobcu

Všetky objednávky dostanete priamo od výrobcu Saal Digital. To zaručuje rýchlejšie dodanie a bezproblémovú komunikáciu.

Rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Vďaka výrobnému času len niekoľko pracovných dní dostanete svoje fotografické produkty rýchlo. Expresné doručenie je ešte rýchlejšie.

Objednávanie bez rizika

Objednávanie bez rizika

Ponúkame rôzne možnosti bezpečnej platby za vaše objednávky.

Záruka spokojnosti

Záruka spokojnosti

V spoločnosti Saal Digital objednávate bez rizika, pretože vaša spokojnosť je ústredným bodom filozofie našej spoločnosti.

Navrhnite teraz