Nástenné fotografické kalendáre

Kde sa spája dekorácia s organizáciou

Dekorácia, ktorá je každý mesiac iná

Dekorácia, ktorá je každý mesiac iná

S nástennými fotografickými kalendármi budete mať nielen prehľad o svojich úlohách a udalostiach, ale zároveň pridáte do každej miestnosti veľmi dynamický dekoratívny prvok – každý mesiac sa budete tešiť z nového vzhľadu. Naše nástenné kalendáre sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a používajú systém špirálovej väzby s háčikom, ktorý umožňuje veľmi jednoduché otáčanie stránok.

Vyberte si ideálnu veľkosť

Prezrite si našu ponuku dizajnov

Prezrite si našu ponuku dizajnov

Lesklý fotografický papier

Vychutnajte si svoje obrázky vyvolané na papieri Crystal Archive DP II Professional od spoločnosti FUJIFILM s lesklým povrchom (250 g/m²).

Tento papier ponúka vynikajúcu reprodukciu farieb, maximálnu ostrosť a neuveriteľnú hĺbku. Jeho vysoká hustota zaisťuje hlbokú čiernu a vykresľuje čiernobiele obrázky s vysokým kontrastom v tom najlepšom svetle.

fotografický papier lesklý
recyklovaný papier
fotopapier matný
Hodvábny fotografický papier
prémiový matný papier

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

Vyberte si zo širokej ponuky dizajnov pre svoj kalendár

Vyberte si zo širokej ponuky dizajnov pre svoj kalendár

Vytvorte si úplne prispôsobený kalendár

Vyberte si vlastné farby

Vyberte si vlastné farby

Môžete si ľubovoľne nastaviť farby textov, pozadia, sviatkov a nedieľ, ako aj ich nepriehľadnosť. Takto si môžete vytvoriť kalendár úplne podľa svojich predstáv, dokonca aj zladiť farby fotografií.

Pridajte štátne sviatky a dôležité dátumy

Pridajte štátne sviatky a dôležité dátumy

V ponuke „Sviatky“ nájdete prednastavený zoznam sviatkov vo zvolenej krajine a jej príslušných regiónoch. Zoznam sviatkov možno jednoducho upraviť alebo rozšíriť. Inými slovami, môžete odstrániť aj pridať niektoré chýbajúce sviatky, narodeniny alebo iné dôležité udalosti.

Upravte veľkosť tabuľky kalendára

Upravte veľkosť tabuľky kalendára

Podľa dizajnu kalendára môžete percentuálne upraviť veľkosť tabuľky kalendára. Môžete ju zmenšiť, aby sa fotografia stala hlavnou témou, alebo zväčšiť, aby sa do popredia dostal plán a dôležité dni.

Zdieľajte svoj kalendár

Zdieľajte svoj kalendár

Pomocou niekoľkých kliknutí môžete svoj projekt zdieľať s kýmkoľvek. Či už s rodinou alebo priateľmi, aby mohli vidieť váš kalendár, komentovať ho alebo zadávať vlastné objednávky alebo, ak ste profesionál, môžete ho predávať priamo svojim klientom.

Prečo nakupovať u Saal Digital?

Sme profesionálne fotolaboratórium s veľkým nadšením pre fotografovanie. Neustále sa snažíme o ďalší vývoj našich produktov s cieľom dosiahnuť vyššie štandardy a uspokojiť potreby našich zákazníkov. Ako moderný poskytovateľ online služieb sa špecializujeme na vysokokvalitné fotografické produkty vrátane osobne prispôsobených nástenných kalendárov, stolových kalendárov a rodinných kalendárov.

Žiadne logo výrobcu

Žiadne logo výrobcu

Žiadny z našich výrobkov neobsahuje naše logo. Dostanete úplne neutrálny výrobok.

Rýchle dodanie

Rýchle dodanie

Svoj fotografický výrobok dostanete okamžite. Výroba trvá len niekoľko pracovných dní a čakať nebudete dlho.

Garantujeme spokojnosť

Garantujeme spokojnosť

Objednávanie u Saal Digital je bez stresu. Vaša spokojnosť je totiž hlavnou súčasťou filozofie našej spoločnosti.

Objednávanie bez rizika

Objednávanie bez rizika

Ponúkame vám rôzne možnosti zabezpečených platieb za vaše objednávky. Môžete si vybrať platbu inkasom, kreditnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal.

Profesionálna kvalita

Profesionálna kvalita

Vyrábame prvotriedne fotografické produkty, aby sme vám vždy ponúkli maximálnu kvalitu. S nami sú vaše fotografie v tých najlepších rukách.

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz