Navrhnite dokonalú fotoknihu

Chcete navrhnúť svoju dokonalú fotoknihu? Prispôsobte si každý aspekt návrhu a objavte naše vysokokvalitné materiály

DigitalPhoto 2023 CHIP Foto/Video 2023 Fotocommunity CHIP Foto/Video 2022 Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2021 fotoMagazin: Celkové hodnotenie: veľmi dobré „vynikajúci“ FOTOHITS 05/2019 Saal Digital vás poteší nádherne spracovaným fotoplátnom a ostrou, vysoko kontrastnou tlačou. Víťaz testu CHIP FOTO-VIDEO 12/2018 Výsledok testu: veľmi dobrý Veľmi dobré a rýchle doručenie Saal sa absolútne osvedčil svojou príkladnou kvalitou.
Prispôsobte si dokonalú fotoknihu

Prispôsobte si dokonalú fotoknihu

Prispôsobovanie sa začína výberom vlastností fotoknihy. Naše fotoknihy v tvrdej väzbe sú stávkou na istotu: sú k dispozícii vo viacerých formátoch a obal si môžete úplne prispôsobiť výberom jedného z našich prémiových materiálov alebo navrhnutím fotografického obalu v lesklom alebo matnom prevedení.

Ponúkame veľký výber vysokokvalitných materiálov, takže si môžete navrhnúť dokonalú fotoknihu: koženka, imitácia dreva, prírodné plátno, recyklovaný oceánsky plast, ...
Ak dávate prednosť tomu, aby sa fotografia stala ústredným prvkom obalu vašej fotoknihy (alebo experimentujete s kolážou), môžete to urobiť tiež! Napríklad naše akrylové obaly na fotoknihy Professional Line sú ručne vyrábané a predstavujú jedinečnú a výnimočnú možnosť.

Môžete si navrhnúť aj Portfolio album, ktorý vám umožní meniť poradie strán a objednať si nové, alebo Fotoknihu v mäkkej väzbe, ak by ste chceli ľahší a flexibilnejší obal. Samozrejme, budete si môcť vybrať aj svoj obľúbený formát (štvorcový, na šírku alebo na výšku) a povrch vnútorných strán, pričom si môžete vybrať z našich kvalitných fotopapierov Fujifilm.

Ud9qUaZPguA

Ako vytvoriť fotoknihu pomocou softvéru Saal Design

Objavte rôzne možnosti navrhovania, ktoré vám ponúka softvér Saal Design na vytvorenie plne personalizovanej fotoknihy.

V tomto užitočnom návode vám predstavíme rôzne možnosti konfigurácie a niektoré z dostupných funkcií, aby ste mohli navrhnúť svoju fotoknihu presne podľa vašich požiadaviek.

Vytvorte si dokonalú fotoknihu pomocou softvéru Saal Design!

Vytvorte si dokonalú fotoknihu pomocou softvéru Saal Design!

Každú stránku fotoknihy môžete prispôsobiť svojim potrebám a štýlu. Prispôsobte si pozadie, rozloženie obrázkov a pridajte osobné prvky pomocou klipartov a textu. Vaša fotokniha, váš dizajn!

Na maximálne prispôsobenie odporúčame používať počítačový softvér Saal Design alebo online obchod. Svoju fotoknihu budete môcť navrhnúť buď od začiatku pomocou režimu návrhu prázdnej šablóny, alebo si nechať pomôcť, pokiaľ ide o rozvrhnutie, pomocou našich ďalších dvoch režimov návrhu. Všetky informácie nájdete tu. Pre rýchlejšie návrhy na cestách môžete vždy použiť aplikáciu pre iOS alebo Android.

Ak chcete, môžete svoju fotoknihu navrhnúť aj v externom softvéri, pričom si stiahnete naše šablóny a potom svoj projekt jednoducho nahráte vo formáte PDF. Viac informácií nájdete v našej profesionálnej zóne.

Väzba Layflat

Väzba Layflat

S väzbou Layflat môžete umiestniť fotografie cez celú dvojstranu bez straty detailov.

Žiadne logo výrobcu

Žiadne logo výrobcu

Všetky naše fotografické produkty sú vyrobené bez rušivého loga výrobcu. Taktiež je možné odstrániť výrobný čiarový kód.

Dlhotrvajúca farba

Dlhotrvajúca farba

Garantujeme stálosť farieb po dobu 75 rokov: dlho si užívajte živé farby ako v prvý deň

Záruka spokojnosti

Záruka spokojnosti

Vaša spokojnosť je hlavnou súčasťou filozofie našej spoločnosti

Vyberte si vysokokvalitný materiál pre svoju fotoknihu

Chcete si osobne pozrieť všetky naše vysokokvalitné materiály na obaly fotokníh? Môžete si objednať našu ukážkovú sadu a získať všetky materiály na obaly a všetky papiere vnútorných strán!

Vyberte si vysokokvalitný materiál pre svoju fotoknihu

Nechajte sa inšpirovať našou galériou!

gallery-image-00
gallery-image-01
gallery-image-02
gallery-image-03
Dodajte elegantný vzhľad našim darčekovým krabičkám Premium

Dodajte elegantný vzhľad našim darčekovým krabičkám Premium

So Saal Digital si môžete prispôsobiť aj jedinečnú darčekovú krabičku Premium, ktorá dodá vašej fotoknihe elegantný vzhľad a bude dobre chránená.

V závislosti od materiálu, ktorý si vyberiete, budete môcť na naše vysokokvalitné materiály, ako je koženka alebo prírodné plátno, vložiť obrázok (napríklad ak si vyberiete akrylovú darčekovú krabičku Premium) alebo pridať texty či kliparty. Pokiaľ ide o návrh vašej darčekovej krabičky Premium, najdôležitejšie je, aby ste si vybrali rovnaký formát ako vaša fotokniha, pretože boli navrhnuté tak, aby sa dokonale hodili k tomuto formátu.

Vyberte si udržateľné fotoknihy

Vyrobené zo slnečnej energie

Vyrobené zo slnečnej energie

S viac ako 3,000 m² solárnych modulov sú naše energetické potreby pokryté väčšinu dní

Uhlíkovo neutrálne

Uhlíkovo neutrálne

Nevyhnutné emisie CO₂ kompenzujeme investovaním do globálnych environmentálnych projektov

Zodpovedná preprava

Zodpovedná preprava

Vždy, keď je to možné, posielame naše zásielky uhlíkovo neutrálne

Navrhnite teraz
Navrhnite teraz

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím:

Vaše jazykové nastavenie sa nezhoduje s jazykom tejto webovej stránky. Vyberte si prosím: