Staňte sa predajcom Saal Digital

30 % zľava do 31/01/2024

V týchto ťažkých časoch je dôležité držať spolu a my vás chceme podporiť. Preto sme sa rozhodli do 31/01/2024 zvýšiť počiatočnú úroveň zliav pre predajcov na 30 %.

10 % 30 % zľava*

Platná do 31/01/2024

Garantovaná zľava na všetky produkty počas minimálne 12 mesiacov

15 % 30 % Zľava*

Platná do 31/01/2024

Z priemerného obratu tovaru v hodnote 100 € za mesiac alebo 1200 € za posledných 12 mesiacov

20 % 30 % Zľava*

Platná do 31/01/2024

Z priemerného obratu tovaru v hodnote 200 € za mesiac alebo 2400 € za posledných 12 mesiacov

30 % zľava alebo viac*

Ak prekročíte tieto obraty, napíšte nám a my vás budeme kontaktovať.

* Zľava platí na všetky produkty počas 12 mesiacov od začiatku obdobia. Zľava sa upraví okamžite po dosiahnutí prahovej hodnoty obratu. Prípadné zníženie zľavy sa uskutoční len vtedy, ak sa po 12 mesiacoch nedosiahne prahová hodnota obratu. Prahová hodnota obratu znamená fakturovanú sumu bez DPH a nákladov na dopravu. Nie je možné kombinovať s inými propagačnými akciami a poukazmi.

Pre fotografov, agentúry a osoby pracujúce na voľnej nohe

Ste fotograf, agentúra alebo spoločnosť? Chcete svojim zákazníkom predávať profesionálne fotografické produkty najvyššej kvality? Potom je Saal Digital ten správny partner pre vás. Práve ste začali podnikať? Podporíme vás hneď od začiatku a poskytneme vám zľavu 10 % na všetky produkty. V závislosti od objemu objednávky sa vaša zľava môže zvýšiť.

Prehľad podmienok

  • Vaša osobná zľava sa po úspešnej registrácii uloží priamo do vášho účtu
  • Využite 10 % zľavu na všetky produkty hneď od začiatku
  • Minimálny obrat nie je stanovený
  • Možnosť získať vyššiu zľavu pri dosiahnutí stanoveného čistého obratu
  • Neexistujú žiadne poplatky ani časové obmedzenia
  • Nie je možné kombinovať s inými ponukami a poukazmi
  • Neprenosné

Vaše výhody predajcu

Profesionálna zóna

profesionálnej zóne nájdete informácie o rozmeroch, kalibrácii a príprave údajov. Vďaka našim doplnkom Saal Design pre Adobe Photoshop a Adobe InDesign, ako aj nášmu profesionálnemu nástroju na odosielanie môžete navrhovať svoje produkty vo vlastnom softvéri.

Profily ICC

Správa farieb pre profesionálov. Pracujte v súlade so špecifikáciami ICC s cieľom zabezpečiť čo najlepšie výsledky. Používajte naše Profily ICC na kalibráciu na dosiahnutie optimálnych farieb.

Sample Products

Program vzorkových produktov

50 % zľava na vzorkové produkty. Vytvorte si vlastné osobné portfólio a prezentujte svojim zákazníkom vysokokvalitné produkty, ako sú fotoknihy, fotoobrazy, oznámenia a priania. 50 % zľava na vzorkové produkty. Vytvorte si vlastné osobné portfólio a prezentujte svojim zákazníkom vysokokvalitné produkty, ako sú fotoknihy, fotoobrazy, oznámenia a priania.

Professional Line

Professional Line

Ponúknite svojim zákazníkom niečo viac. Ručne vyrábaná, s obalom z umelej kože a ako vždy bez loga výrobcu. Naše výrobky Professional Line s luxusným akrylátovým a koženkovým obalom prinášajú veľmi výnimočný zážitok. Atraktívnu prezentáciu dotvára exkluzívna darčeková krabička.

V čom je spoločnosť Saal Digital iná

Špičková kvalita

V spoločnosti Saal Digital veríme vo výrobu špičkových fotografických produktov s kvalitnou povrchovou úpravou. Naším cieľom vždy je vám ponúknuť dokonalosť. S nami sú vaše fotografie v tých najlepších rukách.

Rýchle dodanie

Svoj fotografický produkt dostanete čo najskôr. S časom výroby len niekoľko pracovných dní nebudete musieť dlho čakať. Zároveň si môžete tiež vybrať možnosť expresnej dopravy a doručenie ešte viac urýchliť.

Priamo od výrobcu

Transparentnosť je pre nás dôležitá: v prípade spoločnosti Saal Digital dostávate všetky objednávky priamo od výrobcu. To zaručuje rýchlejšie dodanie a bezproblémovú komunikáciu.

Bez loga výrobcu

Žiadny z našich produktov neobsahuje logo výrobcu. Vďaka tomu dostanete úplne neutrálny výrobok bez rušivých symbolov alebo pečiatok.

Objednávanie bez rizika

Ponúkame rôzne možnosti bezpečnej platby za vaše objednávky.

Garantujeme spokojnosť

Objednávanie u Saal Digital je bez stresu. Vaša spokojnosť je totiž hlavnou súčasťou filozofie našej spoločnosti; chceme, aby ste boli s našimi výrobkami spokojní. Ak však máte nejaké sťažnosti, snažíme sa nájsť rýchle a uspokojivé riešenie. Objednávku zopakujeme alebo vám ponúkneme poukaz či kredit – všetko napravíme!

Najčastejšie otázky o programe pre predajcov

Bude sa zľava pre predajcov automaticky uplatňovať na moje objednávky?

Nie, ak chcete získať príslušnú zľavu, musíte byť prihlásení do svojho účtu.

Čo je čistý obrat?

Čistý obrat je celková fakturovaná hodnota bez daní a nákladov na dopravu. Okrem toho sa od vypočítaného čistého obratu odpočítajú aj vrátené objednávky.

Čo ak sú moje predaje sezónne?

To nie je problém, ak ste počas predchádzajúcich 12 mesiacov dosiahli cieľ čistého predaja pre príslušnú úroveň zľavy, táto zľava vám zostane zachovaná počas nasledujúcich 12 mesiacov.

Existujú nejaké ďalšie výhody?

Ponúkame exkluzívne individuálne ponuky pre vaše výstavy/projekty/hromadné objednávky. Ďalšie informácie nájdete tu.

Ako môžem požiadať o vyššiu zľavu?

Ak máte nárok na vyššiu zľavu, kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára. Každý prípad preskúmame osobitne.

Navrhnite teraz